توحیدی در گفتگو با فیلم نت نیوز اعلام کرد؛

جزئیات ساخت سریال «شهید صیاد شیرازی» برای تلویزیون / اکران «خماری» درگیر سلامتی منیژه حکمت است + فیلم

جزئیات ساخت سریال «شهید صیاد شیرازی» برای تلویزیون / اکران «خماری» درگیر سلامتی منیژه حکمت است + فیلم
نویسنده فیلمنامه «شوق پرواز» درخصوص سریال صیاد شیرازی گفت: این سریال 30 قسمت است و درگیر تامین بودجه برای ساخت است و ارتش تنها امکانات لجستیکی این سریال را تامین می کند.

فرهاد توحیدی نویسندگان فیلمنامه «شوق پرواز» در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که زمان اکران فیلم «خماری» مشخص شده است یا نه؟ گفت: متاسفانه خانم منیژه حکمت تهیه کننده «خماری» یک ماه است که عمل قلب انجام داده اند و درگیر دوران نقاهت هستند و امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خود را به دست بیاورند و بتوانند فیلم «خماری» را اکران کنند.

وی در پاسخ به این سوال که مراحل نگارش سریال «شهید صیاد شیرازی» به کجا رسیده است و چه زمانی کلید یخورد؟ گفت: پایه اصلی فیلمنامه نوشته شده است و به دلیل مشکلاتی در تلویزیون تا به امروز ساخت این سریال به سرانجام نرسیده است، البته اتفاقاتی در جریان هست و قرار است با توجه بیشتر مقامات اصلی تلویزیون و قائم مقام سیما پروژه آغاز شود.

نویسنده سینما در پاسخ به به این سوال که آیا قرار است ار کمک مالی نهادهای نظامی مانند ارتش استفاده کنید یا خیر؟ گفت: بدون کمک نهاد های نظامی ساخت چنین سریالی امکان پذیر نیست البته نه در بخش تامین بودجه، ارتش جمهوری اسلامی ایران تنها امکانات لجستیکی را تامین می کند و قرار نیست بودجه فیلم را تامین کند.

توحیدی با بیان اینکه این سریال 30 قسمت است، گفت: کشور دوران سختی را به لحاظ اقتصادی میگذراند  و امیدوارم دست همه دستگاه ها باز باشد  و انتظاری که از ارتش می رود تا آنجایی که میداند همایت لجستیکی است.

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *