به مناسبت بزرگداشت تولد و درگذشت عباس کیارستمی برگزار می‌شود

هنروتجربه میزبان سه فیلم کیارستمی

هنروتجربه میزبان سه فیلم کیارستمی
هم‌زمان با اول تیرماه سالروز تولد و چهاردهم تیرماه اولین سالگرد درگذشت عباس کیارستمی آثاری از این سینماگر بین‌المللی در سینماهای هنروتجربه اکران می‌شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، به مناسبت بزرگداشت سالروز تولد و سالگرد درگذشت عباس کیارستمی، سه فیلم از آثار این فیلمساز در روز تولد و همچنین روز درگذشتش نمایش داده می‌شوند.

بر این اساس روز پنجشنبه اول تیر کپی برابر اصل در ساعت ۲۳ در خانه‌ی هنرمندان و لباسی برای عروسی و مسافر ساعت ۱۹ در موزه‌ی سینما برای علاقه‌مندان به نمایش درمی‌آید.

همچنین در همین روز سالن سوره‌ی اصفهان ساعت ۲۱ لباسی برای عروسی و مسافر، هنروتجربه‌ی شیراز ساعت ۱۹ کپی برابر اصل و سینما هنروتجربه‌ی بابل در ساعت ۱۵ کپی برابر اصل را نمایش می‌دهند.

روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه و هم‌زمان با اولین سالگرد درگذشت عباس کیارستمی لباسی برای عروسی و مسافر ساعت ۲۱ در خانه‌ی هنرمندان، کپی برابر اصل ساعت ۱۹ در موزه‌ی سینما و در سینماهای هنروتجربه در سایر شهرها لباسی برای عروسی و مسافر ساعت ۱۹ در سینما هویزه‌ی مشهد، کپی برابر اصل ساعت ۲۱ در سوره‌ی اصفهان و لباسی برای عروسی و مسافر در ساعت ۱۵ در سینما هنروتجربه‌ی بابل نمایش داده می‌شود.

علاوه بر این سینما تماشاخانه و سینمای هنروتجربه در کرمان که همزمان با زادروز عباس کیارستمی افتتاح می‌شود در روز ۱۴ تیرماه در دوسانس جداگانه به اکران آثاری از این فیلمساز جهانی اختصاص می‌یابد.

لباسی برای عروسی و مسافر در ساعت ۱۷ و کپی برابر اصل در ساعت ۱۹ در تماشاخانه‌ی پارس کرمان به نمایش درمی‌آید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *