توضیحات مجری حاشیه‌دار سیما پیرامون همسر دومش!+عکس

توضیحات مجری حاشیه‌دار سیما پیرامون همسر دومش!+عکس
آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون که نوروز امسال درگیری مجازی با فرزاد حسنی همسر سابقش در گفتگویی از ازدواج با همسر دومش گفت.

به گزارش فیلم نت نیوز، سجاد عبادی دو شغل دارد؛ شغل اصلی اش در دانشگاهی است که پدرش قائم مقام آن است و شغل دومش در نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتکران.

پدرشوهر نامداری قائم مقام دانشگاه است و شوهرش سرپرست حوزه ریاست دانشگاه

رحیم عبادی پدر سجاد عبادی و پدرشوهر آزاده نامداری که در دولت هاشمی رفسنجانی معاون وزیر آموزش و پرورش و معاون پژوهشی بنیاد شهید بود و در دولت اصلاحات رییس سازمان ملی جوانان، قائم مقام دانشگاه مهرالبرز است و سجاد فرزند ایشان هم سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی این دانشگاه.

همسرم آقازاده نیست و اگر در جایگاه فعلی است فقط با تلاش خودش بوده!

با این حال آزاده نامداری در گفتگویی با “زندگی ایده آل” از این گفته که همسرش آقازاده نیست!

نامداری می گوید: چند باری با این سوال مواجه شدم که تو با یک آقازاده ازدواج کرده ای و من توضیح دادم که اصلا لفظ از آقازاده از کجا و برای چه کسانی ساخته شده است.

وی ادامه می دهد: با آن تعاریف سجاد به هیچ عنوان آقازاده محسوب نمی شود. به سجاد از پدرش یک نام نیک رسیده است و تابحال نه شغل دولتی داشته، نه پول و نه هیچ رانت و امثال این چیزها.

این مجری سابق می افزاید: اگر سجاد در جایگاه فعلی است فقط با تلاش خودش، تحصیلاتش و حضور در فضای دانشگاه و کاملا شخصی و براساس زحمات خودش بوده است.

نامداری خاطرنشان می کند: من خودم بارها پیش آمده که از مجری بودنم مثلا در برابر جریمه شدن استفاده کرده ام اما ایشان هیچ وقت نخواسته که از نام پدرش سوءاستفاده کند و اگر میخواست می توانست الان یک شغل راحت دولتی داشته باشد و به علایقش در حوزه بین الملل بپردازد.

photo_2016-02-21_13-08-19

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *