در گفتگو با فیلم نت نیوز اعلام شد؛

تهیه کننده فیلم «چهار شنبه سوری» به دنبال آتیش بازی واقعی + فیلم

تهیه کننده فیلم «چهار شنبه سوری» به دنبال آتیش بازی واقعی + فیلم
تهیه کننده فیلم «چهارشنبه سوری» گفت: برای ساخت فیلم «خمسه خمسه» نیاز به شکلیک گلوله های واقعی داریم و این موضوع نیازمند همکاری ارتش است.

سید جمال ساداتیان تهیه کننده فیلم «چهار شنبه سوری» در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که قرار بود فیلم «خمسه خمسه» را با آقای بهروز افخمی بسازید، آیا ساخت فیلم متوقف شده است؟ گفت: تصمیم داریم این فیلم را واقعی بسازیم یعنی تمام شلیک ها واقعی باشد، قصه این فیلم بین توپخانه ایران و عراق شکل می گیرد و تجهیزاتی که باید در این فیلم استفاده کنیم باید واقعی باشد.

وی افزود: تجهیزاتی که باید در این فیلم استفاده شود را باید از ارتش بگیریم  و متاسفانه ارتش کمی تعلل کرده است و همکاری نکردند و امیدواریم باب مذاکره امسال باز شود و این همکاری صورت بگیرد.

تهیه کننده سینما در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به سراغ همکاری ارگان دیگر مانند سپاه نرفته اید؟ گفت: این تجهیزات به لحاظ سازمانی متعلق به ارتش است و در این عملیات هم ارتش نقش کلیدی تری داشته است.

ساداتیان در پاسخ به این سوال که آیا ارتش موافق شلیک های واقعی در این فیلم است؟ گفت: قطعا این کار سخت است و برای اینکه این حس به مخاطب منتقل شود باید این کار انجام شود، مثلا لگد توپ در شلیک واقعی تا مشقی متفاوت است و اگر قرار باشد که به واقعیت نزدیک باشد باید واقعی ساخته شود، ولی باید مراقبت های خاص خودش هم صورت بگیرد.

وی در پاسخ به این سوال که «خمسه خمسه» چه زمانی کلید می خورد؟ گفت: سال سینمایی جدید تازه شروع شده است و در حال رایزنی هستیم و اگر رایطنی ها با ارتش محقق شود مرداد و شهریور 1395 تولید فیلم آغاز شود.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *