توکلی، قاسمی جامی و یک فیلم اولی پروانه ساخت دریافت کردند

موافقت شورای ساخت با سه فیلمنامه

موافقت شورای ساخت با سه فیلمنامه
پروانه ساخت سه فیلمنامه «تنگه ابوغریب»، «آزارگر» و «بیگ بنگ؛ جایی برای پسرها نیست» صادر شد.

شورای صدور پروانه ساخت با سه فیلمنامه در جلسه ۴ شهریور موافقت کرد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلمنامه‌های تنگه ابوغریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان و کارگردانی بهرام توکلی در ژانر دفاع مقدس، آزارگر به تهیه‌کنندگی محمد احمدی و کارگردانی محمدرضا بیاتی(کارگردان اول) در ژانر اجتماعی و بیگ بنگ؛ جایی برای پسرها نیست به تهیه‌کنندگی روح‌الله خوشکام و کارگردانی حسین قاسمی‌ جامی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

بهرام توکلی دو سال پس از ساخت فیلم من دیگو مارادونا هستم سال گذشته ساخت فیلم برف سرخ را آغاز کرد که ناتمام ماند. «تنگه ابوغریب» جدیدترین پروژه سینمایی توکلی است که امیر جدیدی، جواد عزتی و حمیدرضا آذرنگ در آن بازی خواهند کرد. بهرام توکلی در سال ۸۵ و در بیست‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر برای کارگردانی فیلم پا برهنه در بهشت سیمرغ بلورین بهترین فیلم اول را دریافت کرد. پرسه در مه، آسمان زرد کم‌عمق و اینجا بدون من دیگر فیلم‌هایی هستند که بهرام توکلی کارگردانی آنها را برعهده داشته است.

حسین قاسمی جامی سه سال پس از ساخت پی ۲۲ فیلم «بیگ بنگ؛ جایی برای پسرها نیست» را جلوی دوربین می‌برد. در «پی ۲۲» امین حیایی، افسانه بایگان، الهه حصاری و هادی ساعی بازی کرده‌اند. پیتزا مخلوط و خروس بی‌محل دیگر فیلم‌هایی هستند که قاسمی جامی در سال‌های ۸۹ و ۸۸ آنها را کارگردانی کرده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *