داروغه زاده در نشست خبری اعلام کرد؛

تقدیر از پوران درخشنده و رامبد جوان / اسامی داوران جشنواره فیلم سلامت

تقدیر از پوران درخشنده و رامبد جوان / اسامی داوران جشنواره فیلم سلامت
دبیر اولین «جشنواره فیلم سلامت» گفت: در آیین اختتامیه جشنواره سلامت از پوران درخشنده و رامبد جوان تجلیل می شود.

به گزارش خبرنگار فیلم نت نیوز،  ابراهیم داروغه زاده در نشست خبری نخستین «جشنواره فیلم سلامت» که صبح امروز در مجموعه ایوان شمس برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه این جشنواره «موضوعی» است و مخاطب عام دارد، یکی از دغدغه های ما این بود که چگونه بیشترین اثرگذاری را داشته باشیم. از همین رو علاوه بر کاخ جشنواره که پردیس چهارسو است که از یکم تا پنجم شهریور ماه از 10 تا 22 میزبان علاقه مندان هستیم، با شبکه های سه و چهار سیما توافق کرده ایم که تله فیلم هایی را که مخاطب جشنواره هستند پخش کنند. همینطور فیلم های مستند و فیلم های کوتاه داستانی از شبکه مستند در ایام جشنواره تا یک ماه پخش می شود.

وی گفت : هر بخش کارشناس حوزه سینما دارد تا به خوبی فیلم ها را داوری و انتخاب کند.در بخش سینمایی جشنواره، 24 اثر مربوط به 4سال اخیر (از سال 90 تا 95) انتخاب شده و به بخش مسابقه راه یافته است. همچنین در بخش های مستند 39 اثر، فیلم کوتاه داستانی 35 اثر، نماهنگ و تیزر 20 اثر، سریال های داستانی 12 اثر، تله فیلم 25 اثر، برنامه تلویزیونی و گزارش خبری 92 اثر و بخش دانشجویی 83 اثر به بخش مسابقه نخستین جشنواره فیلم سلامت راه یافته اند.

دبیر جشنواره فیلم سلامت در ادامه به معرفی داوران جشنواره پرداخت و افزود: در بخش «سینما» رضا میرکریمی، فرشته طائرپور، فریدون جیرانی، علی معلم، شهرام رفیعی فر، در بخش «مستند» و فیلم کوتاه امید روحانی، ارد عطارپور، محمدحسین مهدویان، مجید برزگر و محمد کیاسالار، در بخش «سریال های داستانی» محمد فروتن، داوود میرباقری، حسن بشکوفه، کمال تبریزی و محمد اسلامی، و در بخش «دانشجویی» فرهاد توحیدی، شهرام مکری، عزیزالله حاجی مشهدی، شهاب اسفندیاری و حسام الدین علامه داوری جشنواره را بر عهده دارند.

ابراهیم داروغه زاده گفت: در اختتامیه دو بزرگداشت خواهیم داشت؛ نخست از خانم پوران درخشنده به دلیل استمراری که در ساخت و تهیه فیلم هایی با موضوع سلامت داشته و دوم از رامبد جوان به دلیل تلاش چند سال اخیری که در جهت گسترش شادی و نشاط در جامعه داشته و به ارتقاء سلامت روان جامعه کمک کرده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *