سمانه پاکدل :

تا فیلمنامه قابل دفاع به من پیشنهاد نشود، بازی نمی‌کنم

تا فیلمنامه قابل دفاع به من پیشنهاد نشود، بازی نمی‌کنم
بازیگر تلویزیون و سینما گفت : مام تلاشم این است که یک کار خوب با یک فیلمنامه قوی داشته باشم. البته پیش از این هم کارهای خوب داشته‌ام و آخرین پیشنهادم نیز از سیروس مقدم بود.

به گزارش فیلم نت نیوز، سمانه پاکدل؛ بازیگر سینما و تلویزیون که سابقه حضور در مجموعه‌هایی همچون «دیگری»، «پنجره»، «معراجی‌ها»، «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد»، «دلنوازان»، «دست بالای دست» و «بچه‌های نسبتاً بد»را در کارنامه تلویزیونی خود دارد، نزدیک به دوسال است در تلویزیون دیده نشده است. او درباره این فاصله به «صبا» گفت: در حال حاضر شرایط برای کار کردن خیلی سخت شده‌ است، نه این‌که بگویم پیشنهادی نیست اما اغلب فیلمنامه‌ها خوب نیستند. من نزدیک به دو سال است که تصویری در تلویزیون نداشته‌ام و حدود چهار سال است که در سینما هیچ کاری نکرده‌ام. باتوجه به این وضعیت، طبیعتا انتخاب‌ها هم سخت می‌شود. ترجیحم این است در کارهایی که انجام می‌دهم احترام به مخاطب وجود داشته باشد تا حداقل بتوانم از کارم دفاع کنم. از روز اول تاکنون همواره سعی کرده‌ام همین شیوه را پیش بگیرم تا اتفاقات خوشایندی در آینده کاری‌ام رخ بدهد.

پاکدل در ادامه از وسواسش در انتخاب فیلمنامه‌ها گفت: تمام تلاشم این است که یک کار خوب با یک فیلمنامه قوی داشته باشم. البته پیش از این هم کارهای خوب داشته‌ام و آخرین پیشنهادم نیز از سیروس مقدم بود. در حال حاضر تمام ذهنم درگیر فیلمنامه‌ای تاثیرگذار با موضوعی تازه است تا به‌زودی به دستم برسد و آن را بپذیرم. باید با انتخاب کار خوب به بیننده و تماشاگر که کار را می‌بیند، احترام گذاشت.

وی با اشاره به این که تلویزیون خانه اول اوست، گفت: برای من تئاتر، تلویزیون و سینما فرقی با یکدیگر ندارند، گرچه تلویزیون خانه اول من است و کارم را با تلویزیون شروع کردم، اما الان منتظر یک کار مناسب هستم، اتفاقی که بتوانم پتانسیل درستی را ارایه کنم و اتفاق خوبی را رقم بزنم. متاسفانه اکثر دوستان و همکاران من این روزها کم‌کار شده‌اند.

سمانه پاکدل در پایان گفت: من همیشه سعی‌کرده‌ام با کارگردانان برجسته کار کنم و این را در رزومه کاری‌ام حفظ کنم حتی اگر آنها نقش کوچکی به من بدهند اما کارگردانان خوبی باشند بی‌درنگ آن پیشنهاد را می‌پذیرم و همیشه هم سعی کرده‌ام با این اتفاق جلو بروم. صادقانه بگویم تمایلی ندارم به هر قیمتی در کار باشم صرفا به‌جهت اینکه دیده شوم.

گفتنی است سمانه پاکدل می‌خواهد در نمایشی هم حضور داشته باشد و روی صحنه برود که در شش‌ماه دوم سال اجرا کند.

منبع : صبا

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *