چرا مجموعه‌ي سينمايي كوروش سانس فوق‌العاده براي «ماجراي نيمروز» در نظر نمي‌گيرد؟

بی‌عدالتی در اختصاص سانس‌های فوق‌العاده

بی‌عدالتی در اختصاص سانس‌های فوق‌العاده
«ماجراي نيمروز» مي‌تواند به پرفروش‌ترين فيلم اكران نوروزي تبديل شود، اگر سينماگران در ارائه‌ي سانس‌هاي فوق‌العاده به اين فيلم عدالت را رعايت كنند.

فیلم‌نت نیوز؛  «ماجرای نیمروز» دومین فیلم بلند داستانی محمدحسین مهدویان با تهیه‌کنندگی محمد رضوی در اکران نوبت اول نوروز امسال قرار داد. فیلمی که در جشنواره‌ی پرحاشیه‌ی فجر امسال سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد. «ماجرای نیمروز» فیلمی درباره‌ی یک اتفاق در تاریخ معاصر ایران است و تا امروز در گیشه موفق بوده است.

استقبال از «ماجرای نیمروز» در همین مدت محدود اکرانش به قدری بوده که سینماهایی که این فیلم را اکران دارند، سانس‌های فوق‌العاده تا یک بامداد به این فیلم اختصاص داده‌اند. اما در بین سینماها مجموعه‌ی سینمایی کوروش باوجود استقبال تماشاگران از فیلم تا به امروز هیچ سانس فوق‌العاده‌ای به «ماجرای نیمروز» اختصاص نداده است. این در حالی است که همه‌ی بلیط‌های سانس‌های «ماجرای نیمروز» در مجموعه‌ی کوروش فروخته می‌شود و سالن‌هایی که به این فیلم اختصاص داده شده، پر از تماشاگر است.

اگر مدیریت مجموعه‌ی سینمایی کوروش نظارت دقیق‌تری به اختصاص سانس‌های فوق‌العاده سالن‌های این مجموعه داشته باشد، تماشاگران بیشتری «ماجرای نیمروز» را در ایام نوروز تماشا خواهند کرد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *