فیلم / سیروس الوند در گفتگو با فیلم نت نیوز:

به سراغ فیلم «زن شوهردار» می روم / فیلمی بر اساس یک ماجرای واقعی / شرایط ممیزی ارشاد صحیح تر شده است

به سراغ فیلم «زن شوهردار» می روم / فیلمی بر اساس یک ماجرای واقعی / شرایط ممیزی ارشاد صحیح تر شده است
کارگردان فیلم «زن دوم» گفت: فیلم جدیدم را براساس شخصیت دخترم مینویسم و فکر میکنم بتوانم به راحتی پروانه ساخت بگیرم چراکه شرایط ممیزی درست تر صحیح تر شده است.

سیروس الوند کارگردان سینما در گفتگو با فیلم نت نیوز، جزئیاتی از جدید فیلمش را اعلام کرد و گفت: فیلمنامه جدیدم را براساس شخصیت دخترم (ماهور الوند) می نویسم و فکر می کنم ماهور با توجه به تجربه خوبی که در فیلم «دختر» داشته بتواند در این فیلم موفق باشد.

وی در مورد جزئیات فیلم جدیدش افزود: در فیلم جدیدم یک دختر جوان به همراه خانواده به منطقه ای می رود که این منطقه و آدم هایش برای او قابل پیش بینی نیست و در بحران عجیبی گیر می کند و نمی تواند از این منطقه برود؛ چراکه شرایط اقتصادی باعث این اتفاق شده و تلاش می کند این بحران را حل کند ولی توانش به اندازه ای نیست که به تنهایی آن را حل کند.

کارگردان فیلم «این سیب هم برای تو» در مورد انتخاب اسم فیلم جدیدش گفت: اسم فیلم جدیدم «زن شوهردار» است و می شود از این اسم فهمید که زنی است که شوهر دارد.

الوند در خصوص احتمال صدور پروانه ساخت برای این اسم گفت: مگر مرد زن دار اسم سانسوری است؟ اینم همان است و زن شوهردار هم داریم و من مسئولیت فکری که در ذهن مخاطب است را ندارم و وقتی فیلم را بسازم و ببینند متوجه می شوند که چرا اسم فیلم را زن شوهردار گذاشته ام.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص زمان تولید این فیلم گفت: در حال حاضر چیزی که مهم است تامین سرمایه ساخت فیلم است و من که سرمایه دار نیستم و پروانه و تصور میکنم بتوانم پروانه ساخت بگیرم چراکه شرایط ممیزی درستر و صحیحتر شده و شرایط برای گرفتن پروانه ساخت راحت تر از گذشته شده ولی مشکل همچنان تامین سرمایه است و اگر شرایط فراهم شود تا قبل از پایان تابستان این فیلم را می سازم.

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *