بنیامین و تست بازیگری

بنیامین و تست بازیگری
تست بازیگری دادن همیشه جالب است به خصوص اینکه یک سر این قضیه یک خواننده ی شناخته شده و سر دیگر آن کارگردان نام آشنایی حضور داشته باشد.

به گزارش فیلم نت، بنیامین بهادری که جزو خانواده موسیقی کشور ماست، این روزها خبرهایی در مورد او شنیده می شود که نه تایید شده اند و نه تکذیب. شنیده می شود که قرار است در فیلم ” سلام بمبئی” بازیگری را هم تجربه کند. اما نکته ی جالبی که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد، این است که بهادری پیش از این، در سال 1392 هم برای بازیگر شدن، برنامه ای داشته است. او برای حضور در فیلم ” اشباح” به کارگردانی داریوش مهرجویی، حتی تا مرحله ی تست بازیگری دادن هم پیش رفته است.

به نقل از گزارش سایت تی وی پلاس؛ بهادری از اتفاقات آن روز که برای پذیرفتن نقشی در فیلم “اشباح” به دفتر مهرجویی رفته بود، اینگونه تعریف می کند که برای تست بازیگری مهرجویی از او خواست  تصور کند که روی یک طناب، وسط دره می خواهد راه برود، بدون اینکه سقوط کند.

اما پاسخ بنیامین بهادری هم جالب است. او خیلی راحت می گوید که نمی تواند این کار را انجام دهد چون با این تصور به مرگ نزدیک می شود و نکته ی جالب اینجاست که خود مهرجویی این کار را انجام داده است.

در واقع عدم انجام این تست یعنی پایان کار بنیامین با پروژه ی ” اشباح” و از دست رفتن فرصت همکاری با کارگردان بزرگ سینمای ایران.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *