پریناز ایزدیار در گفتگو با فیلم نت نیوز:

بعد از سیمرغ پیشنهادات خوبی داشتم/ نقش اول خیلی برایم مهم نیست/ پیشنهادی از سوی کیمیایی ندارم

بعد از سیمرغ پیشنهادات خوبی داشتم/ نقش اول خیلی برایم مهم نیست/ پیشنهادی از سوی کیمیایی ندارم
بازیگر فیلم «ابد و یک روز» با بیان اینکه خیلی بازی در نقش اول برایم مهم نیست، گفت: بعد از دریافت سیمرغ اعتمادها بیشتر شده و پیشنهادات خوبی داشتم که در حال مذاکره هستم و هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.

پریناز ایزدیار بازیگر فیلم «ابد و یک روز» یه کارگردانی سعید روستایی در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از زمانی که سیمرغ بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم فجر 34 برای حضور در فیلم «ابد و یک روز»  دریافت کرده اید آیا در انتخاب فیلم ها سختگیر شده اید؟ گفت: سیمرغی که دریافت کرده ام خیلی تازه است، اما کلا هر سالی که می گذرد خوب است که درجا نزنیم و این ربطی به دریافت جایزه ندارد و من همیشه اینجوری فکر کرده ام، قطعا جایزه با خودش مسئولیت هایی می آورد و من نسبت به خودم احساس مسئولیت بیشتری می کنم، اما اگر سیمرغ هم نبود تلاش می کردم هر روز پیشرفت کنم.

وی افزود: به این صورت سختگیر نشدم بیشتر پیشنهادها عوض شده و بهتر شده است؛ چراکه اعتماد به بازیگر بیشتر می شود ولی خود من تلاش کرده ام در فیلمی بازی کنم که نقشش را دوست داشته باشم و قطعا درگذشته اشتباهاتی داشته ام و تلاش می کنم این اشتباهات کمتر شود.

بازیگر فیلم «ابد و یک روز» و بازیگر سریال «شهرزاد» درخصوص پیشنهادات سال 95 خود گفت: پیشنهادات خوبی در سال جدید داشتم و 3 کار را صحبت کرده ام که هر 3 کارهای خوبی هستند و در حال مذاکره هستم و هنوز به نتیجه نرسیده ام که سر کدام کار بروم.

ایزدیار در پاسخ به این سوال که آیا کارگردان جدی مانند آقای کیمیایی در بین آنها حضور دارد؟ گفت: از طرف آقای کیمیایی پیشنهادی نداشتم ولی کارهایی که پیشنهاد شده کارگردانان خوبی دارند ولی هنوز در حال مذاکره هستیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نقش اول چقدر برایتان با اهمیت است؟ گفت: واقعا بازی در نقش اول یا دوم برایم خیلی مهم نیست و  و گاهی نقش های مکملی هستند که خیلی جذابتر از نقش یک است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *