طی مراسمی در دانشگاه سیستان و بلوچستان

برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی معرفی شدند

برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی معرفی شدند
برگزیدگان هفتمین جشنواره سراسری فیلم دانشجویی در مراسم پایانی این رویداد که شامگاه چهارشنبه در تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، معرفی شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، برگزیدگان بخش فیلم هفتمین جشنواره سراسری فیلم و عکس دانشجویی در مراسم اختتامیه این رویداد که با حضور مدیران و اهالی سینما برگزار شد در تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان و بلوچستان بدین شرح معرفی شدند:

بخش ویژه

  • رتبه اول، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریال به علی عزیزی برای انیمیشن پروانگی رسید.
  • رتبه دوم، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و 12 میلیون ریال به خونبازی به کارگردانی مصطفی شیری رسید.
  • همچنین فیلم مستند زنان ابدی به کارگردانی محمد صادق اسماعیلی با کسب رتبه سوم این بخش، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال را دریافت کرد.
  • همچنین هیات داوران در این بخش یک دیپلم افتخار به فیلم نفس عمیق به کارگردانی مهدی مبهم اهدا کرد.

فیلمنامه

  • در این بخش جایزه اول به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی به محمد صبوحی برای فیلمنامه مشیب اهدا شد.
  • جایزه دوم این بخش شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه 8 میلیون ریالی به محبوبه نخزری مقدم برای فیلمنامه گل سرخ رسید.
  • جایزه سوم بهترین فیلمنامه، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه جایزه 6 میلیون ریالی به وحید نوری برای فیلمنامه دیوانگی اهدا شد.

بخش فیلم کوتاه

فیلمنامه

  • جایزه 10 میلیون ریالی به همراه تندیس و دیپلم افتخار این بخش به یوسف کارگر برای نگارش فیلمنامه فیلم آغی اهدا شد

بهترین دستاوردهای فنی و هنری

  • مهربانو باطبی برای بازی در فیلم هارمونی در این بخش تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی را دریافت کرد.
  • دیپلم افتخار این بخش به پیمان عباس زاده برای فیلم آغی و آرا اهدا شد.

بهترین کارگردانی

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 12 میلیون ریالی این بخش به درناز حاجی ها برای کارگردانی مارلون رسید.

بهترین فیلم

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به  درناز حاجی‌ها برای کارگردانی فیلم مرضیه رسید.

بهترین پویانمایی

بهترین فیلم

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به الهام طرقی برای پویانمایی هیچکس رسید.

بهترین دستاورد فنی و هنری

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی این بخش به دلیل تکنیک خلاقانه در طراحی و اجرا به  الهام طرقی برای پویانمایی هیچکس رسید.

بهترین کارگردانی

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 12 میلیون ریالی این بخش به  امین ملکوتی خواه برای پویانمایی من تنها نیستم اهدا شد.
  • در این بخش همچنین دیپلم افتخار به داریوش اسکویی برای پویانمایی باربر و بهنام اسدالهی برای پویانمایی مسیر سخت رسید.

مستند کوتاه

بهترین فیلم

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به فیلم اوسیا به کارگردانی علیرضا دهقان و تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی رسید.

بهترین کارگردانی

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 12 میلیون ریالی این بخش به علیرضا دهقان برای کارگردانی فیلم اوسیا رسید.

بهترین پژوهش

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی این بخش به  فیلم چغامیش به کارگردانی آریان عطارپور اهدا شد.

دستاورد فنی و هنری

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 10 میلیون ریالی بهترین دستاورد فنی و هنری به پوریا اوسطی برای فیلم فراش رسید.
  • همچنین دیپلم افتخار این فیلم در این بخش به سید مصطفی فخاری نیری برای فیلم داستان عروسک‌ها و روح الله مولوی برای قلمرو سلطان اهدا شد.

مستند بلند

بهترین فیلم

  • تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به فیلم پدر، مادر، علی، رضا و من به کارگردانی هانیه یوسفیان رسید.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *