برگزاری تولد ناصر حجازی در جشنواره ی سینما حقیقت

برگزاری تولد ناصر حجازی در جشنواره ی سینما حقیقت
اطلاعاتی در مورد اکران فیلم مستند " من ناصر حجازی هستم" در اولین روز جشنواره ی سینما حقیقت.

به گزارش فیلم نت، در اولین روز از شروع به کار جشنواره ی سینما حقیقت، مستندی که در مورد زنده یاد ناصر حجازی تولید شده بود با عنوان ” من ناصر حجازی هستم ” به نمایش درآمد و نکته ی جالب این اکران ، این بود که برای عموم آزاد و رایگان انجام شد.

نیما طباطبایی کارگردان این اثر، به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی “سینماحقیقت” اعلام کرد : از آنجایی که از مسیر سینمای داستانی و قصه‌گو به سینمای مستند رسیدم، تصمیم گرفتم ساختار این مستند نیز مانند قصه‌ای برای مخاطب تعریف شود. او همچنین اضافه کرد : اگر این فیلم توانسته نظر هیات انتخاب را به خود جلب کند، بی شک بخاطر زحماتی است که گروه تولید این مستند مانند یک تیم فوتبال تا دقیقه ۹۰ همراه با عشق و انرژی مرا همراهی کردند.

آتیلا حجازی هم در مورد این مستند اعلام کرد که ابتدا مخالف ساخت این مستند بوده اما اکنون از تولید این اثر بسیار خوشحال است و از عوامل ساخت آن تشکر می کند.

اما نکته ی جالب این مراسم این بود که کیکی به مناسبت سالروز به تولد زنده یاد ناصر حجازی تهیه شده بود و با حضور افرادی مثل علی خسروی (داور بین المللی)، مهدی حاج محمدی، محمد مومنی، فرامرز ظلی (دروازه بان سابق تیم ملی)، بیژن طاهری و بهتاش فریبا بریده شد.

naser-hejazi6 naser-hejazi5 naser-hejazi4 naser-hejazi2

naser-hejazi3

نیما طباطبایی؛ کارگردان

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *