معادی در گفتگو با فیلم نت نیوز:پ

برخی عکس ها فتوشاپ بود/ماجرای انتخاب نگار جواهریان برای دوبله صدای کریستین استوارت

بازیگر فیلم کمپ ایکس ری در گفتگو با فیلم نت نیوز از حاشیه های بازی در این فیلم و دوبله صدای کریستین استوارت توسط نگار جواهریان گفت.

پیمان معادی در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که وقتی بازی در فیلم «کمپ ایکس ری» را پذیرفتید فکر می کردید بتوانید این فیلم را در ایران اکران کنید؟ با توجه به اینکه تابویی برای اکران فیلم های خارجی وجود دارد، گفت: در آن زمان به این موضوع فکر نمی کردم، ولی می دانستم فیلمی را بازی می کنم که شرایط اکران در ایران را دارد و با چهار چوب ها و استانداردهایی که در ایران کار می کنیم همخوانی دارد.

ماجرای انتخاب نگار جواهریان برای دوبله

وی در پاسخ به سوالی درخصوص علت انتخاب نگار جواهریان برای دوبله فارسی صدای کریستین استوارت، گفت: ما صدای دوبلور های زیادی را شنیدیم و چون قبلا  با نگار جواهریان چنتا کار کرده بودم و در فیلم «ملبورن» هم حضور داشتیم با توانایی های ایشون آشنایی داشتم و با مدل بازیگری نگار جواهریان آشنا بودم، در تستی که گرفتیم همه به اتفاق موافق بودند که از همه دوبلورها دوبلور بهتری هستند و احتیاج داشتیم که این نقش بازی بشود و  خانم جواهریان این فیلم را در استودیو بازی کرد.

فیلم «جدایی نادر از سیمین» در پاسخ به این سوال که شما فیلمی را با عنوان «13 ساعت، راز سربازان بنغازی» را بازی کردید که الان در پرده اکران است آیا باز هم نقش یک شرقی را بازی کردید؟ گفت: هر فیلمی که تا آخر عمرم خارج از ایران بازی کنم نقش یک شرقی را بازی می کنم چون شرقی هستم و همینطور اگر یک آمریکایی در سینمای ایران بازی کند، قطعا نقش ایرانی را بازی نمی کند و مشخصات ظاهری و اقلیمی ما همین است و همین را باید بازی کنیم.

معادی ادامه داد: در فیلم «13 ساعت» به کارگردانی مایکل بی باز هم نقش شرقی را دارم و جزو پرفروشترین فیلم های جهان و آمریکا است.

بخشی از عکس ها فتوشاپ بود و برخی نه

وی در پاسخ به این سوال که حاشیه هایی که برای شما پیش آمد و گله ای را در نشست خبری داشتید، به خاطر بازی در این فیلم بود و یا به خاطر عکس هایی بود که در کنار بازیگران فیلم از شما منتشر شد؟ گفت: من گله ای نکردم و دلم می خواست گفتگویی با همه رسانه ها داشته باشم و به نظر من رسانه ها هیچ فرقی با هم ندارند و حتی رسانه هایی که کار من را دوست نداشتند می خواستم با هم صحبت کنیم.

بازیگر فیلم «کمپ ایکس ری» ادامه داد: به خاطر یک سری عکس هایی که فتوشاپ بوده و همه هم می داند البته یه بخشیش نه و یا نامه هایی که به اسم من منتشر شده نمی خوام توضیحی بدهم، ولی من باز هم تکرار می کنم معیار های من با معیار های دوستانی که مطالبی را نوشته اند خیلی فرقی ندارد.

کمپ ایکس ری تصویر قشنگی از مسلمانان نشان می دهد

معادی گفت: من از این دوستان دعوت به گفتگو کردم ولی نیامدند، ولی باز هم دوست دارم بنشینیم و صحبت کنیم چون دیدگاه من دیدگاهی است که در فیلم کمپ ایکس ری هم وجود دارد یعنی گفتگوی 2 آدم که فکر می کنند نمی توانند باهم گفتگو کنند.

بازیگر فیلم «درباره الی» در پاسخ به این سوال که آیا برنامه ای برای اکران فیلم «13 ساعت» کار آقای مایکل بی در ایران دارید؟ گفت: فکر نمی کنم، حتی من برای اکران «کمپ ایکس ری» برنامه ای نداشتم و به من پیشنهاد شد و استقبال کردم و برای فیلم 13 ساعت هم اگر پیشنهادی بشود حتما  کمک می کنم.

معادی افزود: من خوشحالم که کمپ ایکس ری اکران شد به این دلیل که تصویر قشنگی از مسلمانان است و آن مظلومیت و نگاه غلطی که بخشی از غربی ها به شرقی ها دارند در این فیلم دیده شد و بیرحمانه قضاوت میکنند که درست هم نیست و این اولین فیلمی است که در مورد زندان گوآنتانامو ساخته شده است و این زندان یک لکه ننگی است برای دولت آمریکا و خوشحالم در این کار حضور داشتم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *