رضا میرکریمی در جمع خبرنگاران:

برای جشنواره جهانی فیلم فجر افتتاحیه نداریم

برای جشنواره جهانی فیلم فجر افتتاحیه نداریم
دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: برای جشنواره جهانی فیلم فجر افتتاحیه نداریم و امروز فقط به احترام اهالی رسانه در این جا دور هم جمع شده ایم.

به گزارش فیلم نت نیوز، رضا میرکریمی دبیر جشنواره در اولین روز از مراسم غیر رسمی جشنواره جهانی فیلم فجر در سالن چهارسو در جمع خبرنگاران گفت: تا آنجا که لازم بوده در این چند روز اطلاع رسانی کرده ایم اگر خواهان برگزاری یک جشنواره خوب هستیم باید قوانین آن را هم رعایت کنیم و باید همه به یکدیگر کمک کنیم تا این اتفاق بیفتد اما حتما نواقصی هم وجود دارد که باید تلاش کنیم تا این نواقص مرتفع شود.

 وی افزود: توضیحات کوچکی وجود دارد که حتما ارائه می شود اما باید بگویم ما تلاش کردیم تا اهالی رسانه و منتقدین با آسودگی بیشتری به تماشای فیلم ها بنشینند. سانس های صبح که ازدحام زیادی دارد بدون رزرو بلیط برای اهالی رسانه در نظر گرفته شده است ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که بگویم 5 سالن اینجا کمتر از هزار صندلی دارد در حالی که جمعیت شرکت کننده در سالن 3 هزار نفر هستند و نمی توانند به طور همزمان با یکدیگر فیلم ببیند.

دبیر جشنواره هشتمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: نوع فیلم هایی که انتخاب کرده ایم به گونه ای است که همه سلیقه ها را راضی می کنیم. در این دوره فیلم های مستند شاخصی داریم در بخش جام جهان نما که در این بخش بهترین فیلم سال های قبل را به نمایش خواهیم گذاشت. در بخش مسابقه ترکیبی از فیلم هایی که کمتر دیده شده است اما شاخص هستند را انتخاب کرده ایم .
کارگردان فیلم سینمایی دختر بیان کرد: ما افتتاحیه نداریم امروز هم به احترام اهالی رسانه اینجا جمع شده ایم اصرار داریم که فضای پیشرفته ای انتخاب کنیم که افراد از حوزه های مختلف به تماشای فیلم بنشینندبه همین دلیل شاهد حضور اساتید و دانشجویان از رشته های مختلف خواهیم  بود.
وی خاطرنشان کرد: ساعت 10 صبح نمایش فیلم ها آغاز خواهد شد ما از اشکان خطیبی خواسته ایم در اکران و کنترل بلیط ها سختگیری کند البته ممکن است این سختگیری به بعضی ها بر بخورد اما به نظر خروجی خوبی خواهد داشت تاخیر امروز در آغاز صحبت های من اولین و آخرین تاخیر خواهد بود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *