دومین جایزه‌ی بین‌المللی نصیب «زمانی دیگر» شد

بازیگر ایرانی بهترین بازیگر جشنواره‌ی مانهایم آلمان

بازیگر ایرانی بهترین بازیگر جشنواره‌ی مانهایم آلمان
فیلم «زمانی دیگر» اولین ساخته‌ی بلند ناهید حسن‌زاده که پیش‌تر ببر طلایی بهترین فیلم جشنواره‌ی فیلم «کلکته» را از آن خود کرده بود، در جشنواره‌ی مانهایم آلمان هم مورد توجه گرفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و طبق اعلام پخش‌کننده‌ی بین‌المللی این فیلم؛ جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش مرد با عنوان جایزه‌ی «دستاورد ویژه» جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «مانهایم» آلمان به مجید پتکی در نقش پدر در فیلم «زمانی دیگر» به کارگردانی ناهید حسن‌زاده  رسید.

هیات داوران این رویداد سینمایی اعلام کردند که جایزه‌ی «دستاورد ویژه» به سبب خلق موجزانه و قوی شخصیتی پیچیده که عمیقا با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند و مدت زیادی با او همراه می‌شود به مجید پتکی تعلق می‌گیرد.

جشنواره‌ی مانهایم آلمان یکی از معتربرترین جشنواره‌های اروپائی است که هر سال در تاریخ 10تا 20 نوامبر در شهر مانهایم آلمان برگزار می‌شود. این دومین جایزه‌ی بین‌المللی فیلم «زمانی دیگر» پس از کسب جایزه‌ی ببر طلایی رویال بنگال برای بهترین فیلم از جشنواره‌ی فیلم «کلکته» در کشور هند است.

فیلم «زمانی دیگر» اولین ساخته‌ی بلند ناهید حسن‌زاده است. داستان فیلم به مردمانی می‌پردازد که در شرایط دشوار و ناخواسته‌ای گرفتار شده و در جست‌و‌جوی رهایی هستند.

مجید پتکی، یاسمن نصرتی، شقایق کمندی و فریبا خادمی و عصمت رضاپور از بازیگران فیلم «زمانی دیگر» هستند. مرجان علیزاده (Iran ArtHose Film) مدیریت پخش بین‌المللی این فیلم را برعهده دارد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *