در اکران خصوصی با حضور معلمان و خانواده شهدا و ایثارگران بیان شد

فیلم «مارموز» علیرغم میل باطنی برخی مسئولان اکران شد

فیلم «مارموز» علیرغم میل باطنی برخی مسئولان اکران شد
اکران ویژه فیلم سینمایی «مارموز» به کارگردانی کمال تبریزی با حضور جمع زیادی از خانواده معلمان، خانواده شهدا و ایثارگران شب گذشته دوشنبه 24 دی ماه برگزار شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، بیش از هزار نفر از خانواه شهدا، جانبازان، ایثارگران و همچنین رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین خانواده معلمان و انجمن‌ اولیا و مربیان مدارس شهر تهران شب گذشته (24 دیماه) در جریان دو اکران جداگانه در پردیس کورش و باغ کتاب به تماشای فیلم «مارموز» نشستند.

جواد نوروزبیگی، تهیه کننده فیلم «مارموز» به نمایندگی از سازندگان آن با تشکر از حضور معلمان و خانواده‌های آنها در پردیس باغ کتاب گفت: فیلم «مارموز» تلاش دارد به صراحت شرایط سیاسی کشور را نقد کند و سیاستمدارانی را نقد کند که علاقه دارند از هر روشی برای ورود به عرصه سیاست و قدرت استفاده کنند و مردم برای آنها اولویت اول نیستند و فقط به فکر خودشان هستند.

او ادامه داد: من و سازندگان فیلم «مارموز» تلاش کردیم که طرفداری از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان نکرده و همان گونه که خودمان طرفدار هیچ کدام از این دو طیف نیستیم، خواستیم نشان دهیم که کسی موفق است که فارغ از مسائل سیاسی طرفدار مردم باشد و خود را سمت مردم ببیند.

تهیه‌کننده فیلم «مارموز» همچنین در جمع خانواده شهدا و ایثارگران در پردیس سینمایی کورش گفت: نباید فراموش کنیم که شرایط سیاسی مرتبط به من و شما و مردم است و خود ما تعیین کننده آن هستیم. هر چند در این شرایط برخی می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و خود را در جریان‌های مختلف قرار دهند و با عوامفریبی مردم از آنها سوء استفاده می‌کنند.

او ادامه داد: هر چند مجوز این فیلم توسط نهادهای دولتی صادر شده است اما واقعیت این است که برخی افراد مجوز نمایش این فیلم را علیرغم میل باطنی خود امضا کردند.

فیلم سینمایی «مارموز» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و با حضور بازیگرانی همچون حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی، مانی حقیقی، محمد بحرانی، عیسی یوسفی‌پور، سیاوش چراغی‌پور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو، فرهان معین‌زاده همراه با گروه موسیقی «بُمرانی» در سینماهای سراسرکشور اکران شده است و به فروشی بیش از 5 میلیارد تومان دست یافته است

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *