قرارداد اکران فیلم‌های جدید ثبت شد

اکران نوروزی «سه‌بیگانه»، «یک‌روز بخصوص» و «ماجرای نیمروز» قطعی شد

اکران نوروزی «سه‌بیگانه»، «یک‌روز بخصوص» و «ماجرای نیمروز» قطعی شد
جلسه شورای صنفی اکران امروز (۲ اسفند) برگزار شد و در این جلسه قرارداد اکران فیلم‌های جدید به ثبت رسید. با ثبت این قراردها به نظر می‌رسد گزینه‌هایی مثل «گشت 2»،«رگ خواب»،«آباجان»،«بدون تاریخ،بدون امضاء» از اکران نوروزی جا‌مانده‌اند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ در جلسه‌ی شورای صنفی که امروز برگزار شد، قرارداد فیلم‌های نوروزی ثبت شدند. بعد از فیلم خوب، بد، جلف در سرگروه زندگی قرارداد اکران برای فیلم  نقطه کور  ثبت شد. گرچه به نظر می‌رسد با استقبال خوب از فیلم خوب، بد، جلف زمان اکران این فیلم تا بعد از ایام نوروز هم ادامه پیدا کند.  سه بیگانه با کف فروش چهار هفته برای نوروز 96 اکران می‌شود.

 فیلم هلن هم از تاریخ ۴ اسفند در سرگروه کورش اکران خواهد شد و با ثبت قرارداد فیلم «ماجرای نیمروز» با کف فروش ۴ هفته برای اکران نوروزی در سرگروه کورش این فیلم هم روی پرده می‌رود. همچنین فیلم یک روز بخصوص  برای اکران نوروزی در سرگروه آزادی به نمایش درخواهد آمد.

حذف سرگروهی سینما آفریقا بنا به اعتراض شورای عالی تهیه‌کنندگان و جایگزینی سینما قدس برای سرگروهی بعد از برنامه اکران نوروز ۹۶ از دیگر مصوبات جلسه امروز بود. بر این اساس سینما آفریقا فقط تا پایان برنامه اکران نوروزی سرگروه خواهد بود.

فیلم ماحی از تاریخ ۴ اسفند جایگزین فیلم شاباش در سرگروه آفریقا خواهد شد و فیلم شاباش  به خاطر کف فروش پایین از چرخه‌ی اکران خارج می‌شود. فیلم افسونگر از تاریخ ۴ اسفند  جایگزین فیلم چهار اصفهانی در بغداد در سرگروه ماندانا خواهد شد.

 در این جلسه مصوب شد هر دو سالن سینما فرهنگ هم به علت کمبود سالن‌های نمایش فیلم، به چرخه‌ی اکران فیلم‌های عام  اضافه شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *