اولین ساخته‌ی ناهید حسن‌زاده اکران می‌شود

«زمانی دیگر» روی پرده هنر و تجربه

«زمانی دیگر» روی پرده هنر و تجربه
فیلم «زمانی دیگر» اولین ساخته‌ی ناهید حسن‌زاده که با موضوع ویژه‌اش در جشنواره‌های بین‌المللی مورد توجه قرار گرفت و صاحب جایزه شد،به زودی در سینماهای ایران و در گروه هنر وتجربه اکران می‌شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، اکران فیلم زمانی دیگر (Another Time) نخستین ساخته بلند سینمایی ناهید حسن‌زاده به تهیه‌کنندگی فری ملک مدنی؛ بعد از حضوری موفق در عرصه بین‌المللی و کسب جوایز معتبر خارجی، از روز دوشنبه (۱۹ تیر)  در گروه سینماهای هنر و تجربه در سراسر کشور به نمایش در خواهد آمد.

«زمانی دیگر» که روایتگر زندگی مردمانی است که در شرایط دشوار و ناخواسته‌ای گرفتار شده و در جستجوی رهایی هستند.

«زمانی دیگر» در نخستین سانس نمایش در ساعت 19 روز دوشنبه تیر ماه در سینما فرهنگ تهران روی پرده می‌رود و در ادامه  ساعت 21 در موزه سینما و در ساعت 22 همان روز در پردیس سینمایی کورش به نمایش در می‌آید.

فیلم سینمایی «زمانی دیگر» در اکران در گروه سینماهای هنر و تجربه در سینما فرهنگ، پردیس سینمایی کورش، خانه هنرمندان، پردیس سینمایی چارسو و موزه سینما در تهران و سالن سوره اصفهان، پردیس هویزه مشهد، سالن هنر و تجربه بابل و پردیس سینمایی گلستان در شیراز روی پرده  خ
خواهد رفت.

 ناهید حسن‌زاده، نویسندگی، کارگردانی و تدونی فیلم را برعهده داشته و مجید پتکی، یاسمن نصرتی، فریبا خادمی، شقایق کمندی، منصور نوبخت، عصمت رضاپور، فاطمه مرتاضی، حسن شهرآشوب، کاظم فرامرزی، فریماه بندپی، کیانا هراندهی، هلیا حامدی‌پور، مهسا محمدپور، فاطمه علیجانی، و احمد رفیعی بازیگران فیلم بوده‌اند. بازیگرانی که بعضی از آنها برای اولین‌بار مقابل دوربین فیلمبرداری یک فیلم فیلم سینمایی رفتند. بازی مجید پتکی در نقش پدر در «زمانی دیگر» در جشنواره‌های خارجی بسیار مورد توجه قرار گرفت و مجید پتکی را صاحب جایزه‌ی بین‌المللی کرد.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *