اکران خیریه فیلم CAMP X-RAY

اکران خیریه فیلم CAMP X-RAY
فیلم " کمپ ایکس ری" با بازی پیمان معادی و کریستن استورات، قرار است اکران خیرخواهانه داشته باشد.

به گزارش فیلم نت نیوز، قرار است روز چهارشنبه ( 7 بهمن ) ساعت 20، فیلم “کمپ ایکس ری” در پردیس سینما چهارسو، به صورت خیرخواهانه اکران شود که بر اساس اعلام مسئولین برگزاری این مراسم، پیمان معادی بازیگر این فیلم هم در این اکران، حضور خواهد داشت. البته گفته شده است که نگار جواهریان هم در این مراسم حضور دارد.

فیلم کمپ ایکس ری در ژانر درام ساخته شده است که بازیگرانی همچون کریستن استوارت، پیمان معادی وجان کرول لینچ در آن حضور دارند. کارگردانی این فیلم بر عهده ی پیتر ستلر بوده است.پیتر ستلر به عنوان اولین فیلم بلندش، کمپ ایکس ری را ساخته است.

اما اگر بخواهیم به داستان این فیلم هم اشاره ای بکنیم، از این قرار است که : فیلم با صحنه‌هایی از وقایع یازدهم سپتامبر در مرکز تجارت جهانی نیویورک آغاز می‌شود و پس از صحنه بازداشت «علی» (با بازیپیمان معادی) در آلمان، به هشت سال بعد و زمان ورود نگهبان تازه‌ای به نام «ایمی کول» (کریستن استوارت) به بازداشتگاه گوانتانامومی‌رسد. ایمی که برای فرار از زادگاه کوچکش به ارتش پیوسته، در اثر تحقیر و آزار جنسی سربازان دیگر تبدیل به یک فرمانبردار مطیع شده است. اما در نهایت، دوستی‌ای بین او و علی به وجود می‌آید و ….

camp-xray10

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *