مهران نائل در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

کلیپ «اومدیم روسیه» باعث نشاط در بین فوتبال‌دوستان شده است

کلیپ «اومدیم روسیه» باعث نشاط در بین فوتبال‌دوستان شده است
مهران نائل نوازنده سازدهنی در کلیپ «اومدیم روسیه» گفت: امیدوارم که دیدن کلیپ «اومدیم روسی» باعث ایجاد انرژی مثبت در تیم شده و حس و حال خوب همه ایرانی‌ها به بچه‌های تیم ملی فوتبال برسد و در بازی آنها تاثیر بگذارد.

مهران نائل بازیگر تئاتر و سینما در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره حضورش در کلیپ «اومدیم روسیه» و نواختن ساز هارمونیکا (سازدهنی) در این موزیک ویدئو گفت: «هارمونیکا ساز بسیار عجیب و غریبی است که برخی هنوز فکر می‌کنند اسباب‌بازی کودکان است، من نواختن هارمونیکا را در کلیپ «اومدیم روسیه» بازی نکردم و به دلیل اینکه خودم این ساز را می‌زنم در کلیپ «اومدیم روسیه» و در کنار جناب خان که برای تیم ملی ساخته شده است حضور دارم. این کلیپ به همت دوستان خوبم محمد بحرانی و امیر سلطان احمدی ساخته شد و من هم هر کمکی که از دستم بر می‌آمد برای ساخت این موزیک ویدئو انجام دادم.»

او درباره فعالیتش در حوزه موسیقی افزود: «تاکنون در نواختن ساز با گروه‌های خاصی همکاری نکردم و ۲ ساز هارمونیکا و سه‌تار را می‌نوازم. خیلی به مقوله موزیک علاقه‌مندم و سازهای بادی و زهی را دوست دارم.»

بازیگر سریال «شهرزاد» درباره چگونگی حضورش در این کلیپ و همکاری با این گروه گفت: «محمد بحرانی و امیر سلطان احمدی دوستان دوران دانشکده من هستند و ما از دانشکده هنرهای زیبا سابقه همکاری با هم را داشتیم. محمد بحرانی و امیر سلطان احمدی در نمایش «بهمن کوچیک» هم همراه من بودند. مدتی پیش از طرف این دوستان حضور در کلیپ «اومدیم روسیه» به من پیشنهاد شد تا در این موزیک ویدئو که برای تیم ملی فوتبال ساخته شده، سهمی داشته باشم. امیر سلطان احمدی دوست داشت که همه دوستان که در این سال‌ها در کنار هم در این موزیک ویدئو حضور داشته باشیم تا یادگاری خوبی برای ما باشد. من هم با کمال میل پذیرفتم و علاوه بر اینکه در همخوانی‌ها حضور داشتم، پیشنهاد دادم که ساز دهنی هم بزنم که مورد قبول واقع شد و خوشبختانه توانستم سهم بیشتری در کلیپ «اومدیم روسیه» داشته باشم.»

مهران نائل

او ادامه داد: «به شخصه این کلیپ را خیلی دوست دارم و معتقدم ساخت این موزیک ویدئو یک کار دلی بود. مردم قطعا بخاطر اینکه این موزیک ویدئو دلی انجام شده با آن ارتباط خوبی برقرار خواهند کرد و حضور جناب خان هم می‌تواند بر این اشتیاق مردم بیفزاید. جناب خان عروسکی است که در دل مردم جا دارد و همه اقشار با این شخصیت عروسکی ارتباط خوبی دارند. در این چند روز بازخوردهای خوبی از مردم نسبت به این کار دریافت کردم و امیدوارم که این کلیپ توانسته باشد برای تیم ملی هم روحیه‌بخش باشد. در این چند روز کلیپ به طرز عجیبی دیده شد و این موضوع باعث هیجان من شده است.»

بازیگر فیلم «کار کثیف» افزود: «همه ما در این شرایط به دنبال شاد بودن و ایجاد حس امیدواری هستیم. در اوضاع کنونی به قدری خبرهای بد وجود دارد که اگر بتوانیم کمی از آنها دور باشیم کار بزرگی انجام داده‌‌ایم، من اگر بتوانم دوست دارم این شادی را از هر طریقی با مردم خودم به اشتراک بگذارم. خوشحالم که این اتفاق برای این موزیک ویدئو افتاده و توانسته تا این حد مردم و فوتبال دوستان را با خود همراه کند.»

این بازیگر اظهار کرد: «من به تیم ملی امیدوارم و دوست دارم که در گروه خود در جام جهانی خوش بدرخشد و حال مردم را خوب کند. ایران به عنوان یکی از 32 تیم برتر دنیا در جام جهانی حضور دارد و این موضوع باید باعث خوشحالی مردم شود. امیدوارم که دیدن کلیپ «اومدیم روسیه» باعث ایجاد انرژی مثبت در تیم شده و حس و حال خوب همه ایرانی‌ها به بچه‌های تیم ملی فوتبال برسد و در بازی آنها تاثیر بگذارد. از نظر من با جو مثبتی که با پخش این کلیپ ایجاد شده، تمام دست‌اندرکاران این برنامه جواب خود را گرفتند و خستگی از تن ما بدر شد.»

گفت‌گو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *