روابط عمومی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» اعلام کرد

انصراف «آشغال‌های دوست‌داشتنی» از جشنواره فیلم فجر

انصراف «آشغال‌های دوست‌داشتنی» از جشنواره فیلم فجر
فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، روابط عمومی فیلم سینمایی آشغال‌های دوست‌داشتنی اعلام کرد: «همانطور که در خبرهای گذشته اعلام کرده‌ایم طی پنج سال اخیر و به خصوص از زمان دریافت پروانه نمایش در شهریور ماه امسال، بیش از هرچیز به دنبال اکران بی حاشیه فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» بوده‌ایم. وقتی علیرغم تلاش برای اکران فیلم در پائیز متوجه شدیم که باید زمان بیشتری صبر کنیم تا زمان مناسب اکران فرا برسد، تصور کردیم شاید بشود از فرصت جشنواره برای دیده شدن فیلم توسط مردم و اهالی رسانه استفاده کنیم و به همین دلیل فرم شرکت در جشنواره را برای پنجمین بار پر کردیم.

اکنون با توجه به اینکه «آشغال‌های دوست‌داشتنی» از ابتدا بیشتر سودای اکران داشت تا سودای سیمرغ و با توجه به شرایط موجود، تصمیم گرفتیم برای دوری از حواشی جدید، از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف دهیم.

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» فیلمی برای همه مردم ایران با هر عقیده و مرام است که امیدواریم به زودی در فضائی آرام شاهد اکران آن باشیم.

از طرف عوامل فیلم سینمائی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» از همه اهالی مطبوعات به خاطر حمایت همیشگی‌شان تشکر می‌کنیم و برای همه سینماگران حاضر در جشنواره فیلم فجر و دبیر آن نیز آرزوی موفقیت داریم.»

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» فیلمی به کارگردانی محسن امیریوسفی است که در سال ۱۳۹۱ ساخته شده است. اما تاکنون با وجود مجوز نمایش موفق به اکران عمومی نشده است. حبیب رضایی، هدیه تهرانی، صابر ابر، شهاب حسینی و نگار جواهریان بازیگران این فیلم هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *