انتقادات تند علی ملاقلی پور از نشریه یالثارات / یالثارات هم در جرگه منافقین به نابودی می رود

انتقادات تند علی ملاقلی پور از نشریه یالثارات / یالثارات هم در جرگه منافقین به نابودی می رود
فرزند رسول ملاقلی پور در مطلبی به تندی از نشریه یالثارات انتقاد کرد و نوشت: هرقرآن خوانی میداند که بسیاری آیات خداوند فرموده به یکدیگر دشنام ندهید، همدیگر را با لقبهای زشت صدا نکنید.

فردی که دنیا رو از پشت سبیلهای استالینی اش نگاه می کرد . خسرو گل سرخی . شاعری که برخی شعرهایش به ظاهر بوی روشنفکری می داد و  از اولین افرادی بود که بعد از سازمان مجاهدین خلق ،  مارکسیسم را با اسلام در هم زن خودش قاطی کرد . و سعی در نزدیک نشان دادن  نظر اسلام به کمونیسم گام برداشت . با احادیث قلابی ای که شاید دیگر بین مردم جا افتاده اند . مثل اینکه کاخی بنا نمی شود مگر هزاران کوخ از بین رفته باشد.

در واقع تئوری تضاد و دشمنی مارکس را اسلامی جلوه داد و در اصل نفاق را در بسیاری اقشار نهادینه کرد به اسم آزادی و دفاع از مردم فقیر. شاید خودش هم نمی دانست معجون دست سازش ویرانگر آینده ایران است.

ادبیاتی که امروز در مطبوعاتی چون یا لثارات ( با ظاهر دینی ) دقیقا مثل نام ( مجاهدین خلق ) یا فیلمهای سینمایی بسیاری سعی در نشان دادن دشمنی پولدارها با فقرا دارد تا مثلا به خیالشان انقلابی کارگری راه بیاندازند ( مانند شوروی سابق) یا  کوبا و جالب اینجاست راهکار همه آنها بمب گذاری ، ترور ، چاقو کشیدن به روی مرفه تر از خودشان می باشد . ادبیاتی عصبی که این روزها در سینما و مطبوعات به فحاشی افتاده.

آقای گل سرخی کجایی ببینی آرمان شهرت شوروی از هم پاشید، کوبا در فقر و دیکتاتوری تفکرات تندروی چه گوارا و کاسترو دست وپا می زند و مخلوط کن مجاهدین خلق از هم پاشیده و یالثارات هم در جرگه منافقین به نابودی می رود، چراکه وعده خداوند است که منافقین از بین می روند . اما حیف نسلها و مردمانی که عقاید نجویده و دم نکشیده شماها را به اسم عدالت باور کردند و در فقر ماندند . خسرو خان تا امثال من زنده اند مطهری ها معلم انقلابند که راهکارشان عقل و فلسفه و کتاب بود.

هر چند تفکرات رفقایت چون فرقانیها او را ترور کردند و امروز خون تو و چه گوارا در رگهای داعش و حزب بعث جریان دارد اما من  معجزه اسلام قرآن و کتاب را راهکار می دانم نه ترور را . به منافقین یالثارات هم می گویم این خونها را بریزید اسلام زنده تر می شود . با افتخار مسلمانم در دفاع از تمام دین و شرافت مردم و هنرمندان کشورم که  هیچ مسوول با غیرتی پشتشان نایستاده . این مطلب را به مارکسیستهای به ظاهر اسلامیه نشریه فحاش نشان دهید تاپشتشان از مسلمان واقعی بترسد.

امید که هدایت شوند و خدا فرصت توبه به آنها بدهد و کمی قرآن بخوانند و مانند گل سرخی با احادیث جعلی و نفاق دیگر رفتار نکنند که هرقرآن خوانی می داندکه بسیاری آیات خداوند فرموده به یکدیگر دشنام ندهید . همدیگر را با لقبهای زشت صدا نکنید . امید که بخوانید و مورد رحمت قرار گیرید.
علی ملاقلی پور .

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *