احمد رضا درویش :

امیدی به وزارت ارشاد ندارم / مشکل اکران رستاخیر در دستان روحانی + فیلم

امیدی به وزارت ارشاد ندارم / مشکل اکران رستاخیر در دستان روحانی + فیلم
کارگردان فیلم «رستاخیز» با گلایه از توقیف شدن فیلمش از سوی وزارت ارشاد، تنها راه چاره را ورود رئیس جمهور به این موضوع و دستور برای اکران فیلمش دانست.

به گزارش خبرنگار فیلم نت نیوز، احمدرضا درویش کارگردان فیلم سینمایی «رستاخیز» در مراسم اختتامیه دومین جشنواره فیلم و عکس موبایلی نگرانی که به بحران کمبود آب می پردازد، گفت: نماد آب بسیار مهم است و اصلی ترین نماد نهضت عاشورا است، فیلم «رستاخیز» هم از این نماد بهره برده است.

وی با بیان اینکه آرزوی من دیده شدن فیلم «رستاخیز» است گفت: به دلیل اینکه صدای من به آقای رئیس جمهور نمی رسد و وقتی صدای من نمی رسد ببینید صدای دیگران چگونه می رسد، همینجا از آقای چیچیان خواهش میکنم که پیام من را به آقای روحانی برسانید که تمهیداتی فراهم شود که فیلم «رستاخیز» از سوی مشتاقانش دیده شود و تنها خواسته من و خیلی افراد همین است.

کارگردان فیلم توقیف شده «رستاخیر» گفت: ساخته شدن این فیلم متکی به سرمایه های مردم و عاشقان اهل بیت بوده است موضوع اکران هم متکی به مردم است و فکر می کنم آقای رئیس جمهور بهتر از هر کس دیگری می دانند که این مشکل به تدبیر ایشان حل می شود و بنده امیدی به وزارت ارشاد ندارم .

 

 

55849.

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *