در گفتگو با فیلم نت نیوز اعلام شد:

افزایش تعداد مشاورین دبیر جشنواره فجر / پایان اردیبهشت زمان اعلام فراخوان فجر 35

افزایش تعداد مشاورین دبیر جشنواره فجر / پایان اردیبهشت زمان اعلام فراخوان فجر 35
دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر گفت: حضور هنرمندان به جشنواره فیلم فجر و سینما کمک می کند، و قطعا مشاورانم بیشتر از سال گذشته خواهند بود.

محمد حیدری دبیر سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر در گفتگو با فیلم نت نیوز، با اشاره به آغاز فعالیت های دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر که اواخر امسال برگزار می شود، گفت: پس از پایان جشنواره جهانی فیلم فجر برنامه های بخش ملی جشنواره فجر امسال اعلام می شود و کادر اجرایی معرفی و زمان فراخوان هم اعلام خواهد شد.

وی افزود: برنامه های جشنوراه فجر امسال به محض پایان جشنواره سی و چهارم ادامه پیدا کرد و دبیرخانه جشنواره فعالیت خودش را ادامه داد و تا پایان اردیبهشت فراخوان جشنواره فجر 35 ام اعلام می شود.

دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در پاسخ به این سوال که آیا مشاورین خود را انتخاب کرده اید یا خیر؟ گفت: سال گذشته حضور اهالی سینما خیلی پررنگ بود و امسال هم قطعا این حضور پررنگتر خواهد بود و تمام سیاست های جشنواره بر این است که خود هنرمندان مشارکت بیشتری در برگزاری این رویداد بزرگ داشته باشند و ثبات شده این حضور هر چقدر گسترده تر باشد استقبال مردم نیز بیشتر خواهد بود.

حیدری در پاسخ به این سوال که آیا شما به سراغ بازیگران رفتید یا خود بازیگران اعلام آمادگی کرده اند؟ گفت: اتفاقی که سال گذشته رخ داد بسیار خوب بود و بسیاری از هنرمندان بیشتری نسبت به سال گذشته اعلام آمادگی کرده اند  و جزو افتخارات ما است که هر چقدر هنرمندان بیشتر حضور داشته باشند به نفع سینما است و سینما باید توسط خود هنرمندان اداره شود و جشنواره فجر هم بخشی سینما است.

حیدری افزود: هر چقدر حضور هنرمندان در جشنواره فیلم فجر بیشتر باشد مخاطبان سینما افزایش پیدا می کند.

وی در پاسخ به این سوال که تعداد مشاورین شما بیشتر می شوند؟ گفت: حتما.

دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر درخصوص حضور مهتاب کرامتی بعنوان مشاور جشنواره فجر 35 گفت: به زودی اعلام می کنیم و دوست داریم این دایره بازتر شود و هنرمندان بیشتری حضور داشته باشند و هنرمندانی که بخواهند در جشنواره حضور داشته باشند ما با گرمی استقبال می کنیم.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *