ريكاردو دارين با پنه‌لوپه کروز همبازی می‌شود

ستاره‌ی آرژانتینی سینمای جهان بازیگر فیلم تازه‌ی اصغر فرهادی

ستاره‌ی آرژانتینی سینمای جهان بازیگر فیلم تازه‌ی اصغر فرهادی
بازیگر معروف آرژانتینی به تیم بازیگران تازه‌ترین فیلم اصغر فرهادی پیوست تا همراه با پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم تیم بازیگران فیلم فرهادی را تکمیل کند. فرهادی تا حدود 3 ماه آینده فیلم تازه‌اش را مقابل دورببن خواهد برد.

فیلم‌نت نیوز: اصغر فرهادی فیلم سوم خود را به زباناسپانیایی می‌سازد و به تازگی ریکاردو دارین ستاره آرژانتینی سینمای جهان به تیم بازیگران اضافه شد. پیش از این اعلام شده بود که پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم بازیگران اصلی فیلم هستند و حالا دارین در فیلم تازه فرهادی نقش همسر پنه‌لوپه کروز را بازی می‌کند.

 فیلم‌برداری این اثر سینمایی از اواسط ماه اوت (مرداد) در شهر مادرید پایتخت اسپانیا آغاز می‌شود.  فیلم تازه اصغر فرهادی درامی خانوادگی و تریلری روان‌شناسانه است که در آن ماجرای دزدیدن یک دختر نوجوان به آشکار شدن رازهای خانواده ختم می‌شود.

این پروژه که بین ۱۲ تا ۱۳ میلیون دلار هزینه دارد، حاصل همکاری فرانسه، ایتالیا و اسپانیا خواهد بود. الکساندر ماله‌گی از کمپانی فرانسوی ممنتو فیلم، آلوارو لونگوریا از کمپانی اسپانیایی استالوارتس مورنا فیلم و آندریا اوچیپنتی از کمپانی ایتالیایی لاکی رد خواهد بود.

فرهادی فیلم‌نامه این اثر را به زبان فارسی نوشته و پس از آن به زبان اسپانیایی ترجمه شده است. کارگردان جدایی نادر از سیمین برای پرتماشاگرترین فیلم کارنامه‌ی کاری خود گروهی از بزرگان سینما را گردهم آورده است که از میان آن‌ها می‌توان به آلبرتو ایگلسیاس (آهنگساز)، خوزه لوییس آلکائینه (مدیر فیلمبرداری)، کلارا نوتاری (طراح صحنه) و سونیا گرانده (طراح لباس) اشاره کرد. عواملی که در این فیلم با فرهادی همکاری می‌کنند پیش از این در ساخت فیلم‌های آلمادوار با او همکاری داشتند.

الکساندر ماله‌گی تهیه‌کننده گذشته و فروشنده درباره فیلم جدید فرهادی گفت: «این فیلم سومین همکاری من و فرهادی پس از گذشته و فروشنده است. من همچنان شیفته قدرت و ظرافت کارهای او هستم. در فیلم جدید داستانی هیجان‌انگیز، لوکیشن‌های فوق‌العاده و بازیگرانی درجه یک در اختیار داریم. این اثر پرتماشاگر ترین فیلم فرهادی تا کنون خواهد بود و من دنبال جذب حداکثر میزان تماشاگران هستم.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *