شهرام قائدی در گفتگو با فیلم نت نیوز:

استفاده از خط قرمز ها «شهرزاد» را پر مخاطب کرد / کارگردانی سریال «آسپیرین» متفاوت است / تا آخرین نفس کمدی کار نمی کنم

استفاده از خط قرمز ها «شهرزاد» را پر مخاطب کرد / کارگردانی سریال «آسپیرین» متفاوت است / تا آخرین نفس کمدی کار نمی کنم
بازیگر سریال «آسپیرین» با اشاره به دلیل استقبال مردم از سریال «شهرزاد» درمورد جریان ساز بودن سریال «آسپیرین» گفت: مقایسه این 2 سریال اصلا درست نیست و باید کمی صبر کنیم و مطمئن باشید آسپیرین جای خود را پیدا میکند چون کارگردانی و داستان متفاوت است.

شهرام قائدی در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که شما در سریال «آسپیرین» بازی کردید به نظرتون چقدر خوب دیده شده است به دلیل اینکه گفته می شود بر خلاف «شهرزاد» خیلی جریان ساز نبوده است؟ گفت: مقایسه این 2 اثر اصلا درست نیست و بحث در مورد جریان ساز بودن یک فیلم  2 ساعت صحبت لازم دارد.

وی افزود: اینکه گفته می شود «شهرزاد» جریان ساز بود چه معنی دارد؟ مثلا شما «قهوه تلخ» را با «شهرزاد» مقایسه می کنید و «شهرزاد» را با «آسپیرین» در صورتی که این شکل مقایسه درست نیست، فضای این روزهای  شبکه نمایش خانگی فضایی بوده که در گذشته وجود نداشته است، به دلیل اینکه سریال های تلویزیونی کمبودهایی برای مردم داشته که مردم آن را در سریال «شهرزاد» پیدا می کند و لذا به سمت این سریال می رود.

مردم سریال شهرزاد را به خاطر دیدن خط قرمز های تلویزیون دوست داشتند

بازیگر سریال «آسپیرین» در پاسخ به این سوال که منظور شما از کمبود ها همان خط قرمزهایی است که در تلویزیون وجود دارد؟ گفت: بله دقیقا همین است، من مواردی را در سریال «شهرزاد» میبینم که در تلویزیون وجود ندارد و من هم که ماهواره ندارم وبا دیدن سریال شهرزاد حرفی برای گفتن به غیر آنچیزی که بطور معمول موجود هست دارم.

قائدی با اشاره به ویژگی های سریال «آسپیرین» گفت: به نظر من نوع کارگردانی فرهاد نجفی در این سریال و داستان و قصه ای که این سریال روایت می کند نیاز به زمان دارد تا در بین مردم جای خود را باز کند، مثلا تصاویر فیلم اصلا شرقی نیست با اینکه بازیگران فیلم ایرانی و شرقی هستند ولی تلاش شده یک گام به بالا حرکت کنیم.

وی افزود: در «آسپیرین» من نقش مامور وزارت اطلاعات را دارم و امیدوارم ادامه پیدا کند و من هم حضور داشته باشم ولی فکر می کنم این سریال یک حرکت جدید است و مخاطب از دیدن تصاویر لذت می برد.

عضو هیچ باند دسته و گروهی نیستم / به هر کاری تن نمیدهم

بازیگر فیلم های کمدی و طنز سینما و تلویزون درخصوص کاهش 25 کیلویی وزنش، گفت: من پیش از این مجبور شدن وزنم را برای بازی در فیلم های کمدی زیاد کنم، اما بعد از مدتی دیدم که خود کمدین سازها هم به من راه نمی دهند و البته این موضوع بحث طولانی دارد و یکی از دلایلش این است که من جزو دسته و باندی نیستم و به خیلی کارا تن نمی دهم و حتی در خیلی از مکان ها حاضر نمی شوم.

شهرام قائدی در پاسخ به این سوالی مبنی بر اینکه شما گفته بودید کمدی را کنار گذاشته اید (اینجا بخوانید) گفت: کمدی کار نمی کنم مگر اینکه ببینم دخترم خیلی گرسنه است و خانواده نیازهای مالی دارد تا مجبور شوم در کمدی بازی کنم در غیر این صورت تا آخرین نفس کار نمی کنم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که در سینما فضای آرامی شکل بگیرد تا همه در کنار هم کار کنیم و لذتببریم.

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *