استاد جمشید مشایخی سفیر دائمی سلامت شد / درویش: امیدوارم شاهد توزیع عادلانه فرصت ها در کشور باشیم

استاد جمشید مشایخی سفیر دائمی سلامت شد / درویش: امیدوارم شاهد توزیع عادلانه فرصت ها در کشور باشیم
کارگردان فیلم «رستاخیز» گفت:امیدوارم در حوزه های مهمتر مانند عدالت که پایه سلامت جسم است شاهد توزیع عادلانه فرصت های عادلانه کشورمان باشیم

به گزارش خبرنگار فیلم نت نیوز، چهلمین همایش سلامت و زندگی شب گذشته در تالار ایوان شمس با حضور استاد جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و احمدرضا درویش کارگردان فیلم «رستاخیر» برگزار شد.

در این مراسم با اهدای تندیس و لوح تقدیر جمشید مشایخی بعنوان سفیر دائمی سلامت انتخاب شد.

مشایخی در این مراسم گفت: عزیزانی که جبهه رفتند و به شهادت رسیدند و اننهایی که جانباز جنگ هستند خون دادند تا ایران همیشه بماند.

احمدرضا درویش نیز در این مراسم پس از دریافت نشان سفیر سلامت، گفت: فعالیت و دغدغه ما در حوزه ذهن، احساس و روح است و همه کار و دغدغه ما در این حوزه مربوط می شود به اینکه انسان اول جسم سالم داشته باشد و بعد روح و آرزوهای او مطرح باشد.

وی افزود: ما کشور بزرگی هستیم و مردم و تاریخ بزرگ و عمیقی داریم، همین تاریخ است که از آن فرهنگِ اخلاق رشد می کند و اگر مرکز انتقال خون ایران در جهان می درخشد به کمک و پشتوانه هویت ایرانی است که همان سخاوتمندی و بخشنده بودن است،

کارگردان «رستاخیر» ادامه داد: امیدوارم در حوزه های مهمتر مانند عدالت که پایه سلامت جسم است شاهد توزیع عادلانه فرصت های عادلانه کشورمان باشیم تا ما بتوانیم به دغدغه های روح و روان ملت ایران بپردازیم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *