کاسه ساز در گفتگو با فیلم نت نیوز:

از تهیه کنندگی خداحافظی نکردم / توقع داشتم هنرمندان حمایتم کنند / دیگر کاندید هیچ انتخاباتی نمی شود + فیلم

از تهیه کنندگی خداحافظی نکردم / توقع داشتم هنرمندان حمایتم کنند / دیگر کاندید هیچ انتخاباتی نمی شود + فیلم
بازیگر سالهای دور سینما و تهیه کننده این روزهای سینما که برای انتخابات دهمین دوره مجلس کاندید شده بود و موفق به ورود به مجلس نشد از هنرمندان گلایه کرد و گفت که دیگر کاندید نمی شود.

حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده سینما و کاندید دهمین دوره انتخابات مجلس در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به سوالی در خصوص کاندیدا شدن وی در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و عدم حمایت یکپارچه اهالی هنر و سینما، گفت: من بر اساس وظیفه ای که در عرصه فرهنگ و هنر داشتم احساس کردم ورود من و یا یکی از هنرمندانی که کاندید شده بود به کمیسیون فرهنگی ورود کند ولی این اتفاق رخ نداد و برایم مهم نیست چون من احساس تکلیف کردم و انتظار من این بود که حمایت جدی تری نسبت به حضور ما در انتخابات می کردند.

وی با اشاره به برنامه هایش برای مجلس دهم و حره فرهنگ، گفت: اگر ما در انتخابات وارد مجلس می شدیم و به کمیسیون فرهنگی می رفتیم قطعا مسائل فرهنگی و هنری برای ما شناخته شده تر بود، من 25 طرح برای این کمیسیون آماده کرده بودم که یکی از آنها قانونی کردن بیمه و معیشت هنرمندان بود.

تهیه کننده فیلم اخراجی ها در ادامه گفت: امروزه متاسفانه سینماهای فرسوده ای در کشور داری که به دلیل عدم وجود قانون صحیح تکلیف انها مشخص نیست و من برای این موضوع طرح داشتم تا از طریق قانون تکلیف سینماهای فرسوده هم مشخص شود.

کاسه ساز با بیان اینکه انتظار داشتم هنرمندان از من و آقای عزیزی حمایت می کردند تا وارد مجلس بشویم، گفت: متاسفانه حمایتی از سوی هنرمندان صورت نگرفت و البته دیگر خیلی برای من مهم نیست و من طرح هایم را به کمیسیون فرهنگی و شورای شهر ارائه می کنم، هر چند می دانم اگر کسی نباشد که از طرح ها دفاع کند و دغدغه فرهنگ و هنر نداشته باشد خیلی نمی توانیم امیدی به اجرا شدن طرح ها داشته باشیم.

وی افزود: متاسفانه کمیسیون فرهنگی تبدیل به کمیسیون شده که جاماندگان از دیگر کمیسیون ها را به آنجا می فرستند و این مصیبت بزرگ ما است برای مجلسی که قانون گذار است و تاثیر گذار در کشور اینگونه با آن برخورد می شود.

تهیه کننده فیلم اخراجی ها در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما فکر می کنید ترکیب فعلی کمیسیون فرهنگی کارکرد مثبتی ندارد، گفت: امیدوارم کارکرد مثبت داشته باشد و از نظر کارشناسان و مشاوران فرهنگی و هنری بهره ببرد.

کاسه ساز در پاسخ به این سوال که آیا از تهیه کنندگی خداحافظی کرده اید؟ گفت: نه، خداحافظی نکردم و بعید می دانم در انتخابات دیگری کاندید شوم چون من یکبار احساس تکلیف کردن و به خدا میگویم که این مسئولیت از گردن من ساقط شده است.

 

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *