ارژنگ امیرفضلی شکلاتی شد

ارژنگ امیرفضلی شکلاتی شد
به گفته ایرج محمدی تهیه‌کننده «شکلاتی»، ارژنگ امیر فضلی به جمع بازیگران این فیلم پیوست و فیلمبرداری از ۲۸ مرداد ماه آغاز می‌شود.

به گزارش فیلم نت نیوز، ایرج محمدی تهیه کننده سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق گفت: به تازگی با ارژنگ امیرفضلی برای ایفای نقش در این فیلم قرارداد بسته ایم و طی یکی دو روز دیگر هم با دو بازیگر دیگر قرار می بندیم. به طور کلی ما نزدیک به ۱۲ بازیگر بزرگسال و ۸ بازیگر کودک و نوجوان در این فیلم خواهیم داشت.

وی افزود: «شکلاتی» در حوزه کودک و خانواده ساخته می شود و ساخت ترانه ها و موسیقی این فیلم را هم بهنام ابطحی به عهده خواهد داشت. تقریبا تمام عوامل پشت صحنه هم قطعی شده اند. به عنوان مثال تصویربردار کوهیار کلاری، مدیر تولید اصلان مرتضایی، طراح صحنه محسن غلامی، طراح گریم محسن دارسنج، برنامه ریز و دستیار کارگردان احسان سجادی خواهند بود.

محمدی با اعلام اینکه فیلم ۲۸ مرداد ماه در آمل کلیک می خورد، عنوان کرد: در کوهستان های نزدیک به آمل یک کارخانه ای وجود دارد که این فیلم دقیقا در همانجا کلید می خورد. علاوه بر آمل در یک کارخانه شکلات سازی در کمال شهر و تهران هم به فیلمبرداری خواهیم پرداخت.

این تهیه کننده با اشاره به مهجور واقع شدن ژانر کودک در ایران عنوان کرد: متاسفانه سالیان سال است که به ژانر کودک اهمیتی داده نمی شود و فیلم های برجسته ای در این حوزه نمی بینیم اما با توجه به اینکه من سابقه زیادی در ساخت فیلم های کودک دارم احساس می کنم در سبد سینمای ما جای ژانر کودک خالی است و به دلیل اینکه این فیلم از قصه خوبی برخوردار است تصمیم به ساخت آن گرفتم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اولین نمایش این فیلم سینمایی در جشنواره فیلم کودک اصفهان خواهد بود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *