ارشاد مجوز اولین سامانه ویدیویی درخواستی را صادر کرد

ارشاد مجوز اولین سامانه ویدیویی درخواستی را صادر کرد
موسسه رسانه های تصویری که به عنوان سیاستگذار سامانه VOD به رسمیت شناخته شده است مجوز اولین سامانه ویدئوی درخواستی ارشاد را بعنوان «فیلم نت» صادر کرد.

به گزارش خبرنگار فیلم نت نیوز، موسسه رسانه های تصویری که به عنوان سیاستگذار سامانه VOD به رسمیت شناخته شده است مجوز اولین سامانه ویدئوی درخواستی ارشاد را بعنوان «فیلم نت» صادر کرد.

محمد صراف مدیرعامل «فیلم نت» با اعلام این خبر گفت: «فیلم نت» به عنوان اولین سامانه ویدیوی درخواستی(سند) از سال ١٣٩٣ در کشور فعالیت می کرد و هم اکنون بیش از ۳ میلیون کاربر فعال دارد.
وی با تاکید بر اینکه «فیلم نت» تمامی فیلمها را بعد از خرید حقوق قانونی عرضه می کند افزود: بعد از جدی شدن راه اندازی سامانه ویدئوی درخواستی و اهتمام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای گسترش این سامانه، ما درخواست خود را برای کسب مجوز ارائه کردیم و از سوی موسسه رسانه های تصویری مجوز رسمی برای فعالیت صادر شد.
صراف افزود: هم اکنون آثاری شامل فیلم سینمایی، سریال، مستند، تئاتر بر روی این سامانه قرار دارد و فیلمهای روز سینمای نیز بعد از اکران با کمترین فاصله بر روی سامانه فیلم نت قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: علاوه بر عرضه فیلمهای سینمایی برنامه های دیگر همچون «۳۵ »نیز عرضه می شود که شامل گفتگوهای جنجالی با هنرمندان سینما است. همچنین سایت «فیلم نت نیوز»به عنوان پایگاه خبری هنر ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و به‌زودی فعالیت رسمی خود را نیز آغاز می‌کند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *