اختتامیه جشنواره دانشجویی زاهدان با حضور اهالی سینما برگزار می‌شود

هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی به ایستگاه پایانی رسید

هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی به ایستگاه پایانی رسید
هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی زاهدان با حضور فیلمسازان جوان، هنرمندان و مدیران فرهنگی و هنری استان سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۹ اسفند در مراسمی در تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان و بلوچستان به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، جشنواره فیلم دانشجویی از دوشنبه 7 اسفند ماه ۹۶ در تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرد و ۵۹ اثر تا روز پایانی این رویداد در این سالن نمایش داده می‌شود.

همچنین نامزدهای دریافت تندیس جشنواره در بخش‌های انیمیشن، فیلم کوتاه، مستند، فیلمنامه چهارشنبه از سوی هیات داوران معرفی خواهند شد.

در بخش ویژه جشنواره فیلم دانشجویی با حضور نمایندگان ستاد مبارزه با مواد مخدر از آثار ارائه شده با موضوع پیشگیری از اعتیاد تقدیر می‌شود. اختتامیه این رویداد فرهنگی با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی وزیر علوم رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان، مدیران ارشد این وزاتخانه و استان سیستان و بلوچستان و با حضور اهالی سینما چهارشنبه 9 اسفندماه ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در تالار ملاصدرا واقع در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

در مدت سه روز نمایش آثار در این جشنواره مجموعا 59 فیلم به نمایش در می‌آید و این آثار را فرهاد اصلانی، دکتر احمد الستی، مهدی قربان‌پور، مازیار مشتاق گوهری و امیر توده روستا داوری می‌کنند.

علاقمندان جهت اطلاع از جزییات می‌توانند به وب سایت جشنواره مراجعه کنند.

هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد مبارزه با مواد مخدر تا نهم اسفند ماه در زاهدان برپا خواهد بود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *