در دومین روز جشنواره سلامت صورت می‌گیرد

رخشان بنی‌اعتماد مستند «آی آدم‌ها» را امضا می‌کند

رخشان بنی‌اعتماد مستند «آی آدم‌ها» را امضا می‌کند
مستند «آی آٖدم‌ها» در دومین روز جشنواره فیلم سلامت با امضای رخشان بنی‌اعتماد امضا و عرضه می‌شود.

رخشان بنی‌اعتماد کارگردان مستند آی آدم‌ها با حضور در جشنواره فیلم سلامت و غرفه موسسه خیریه زنجیره امید در مراسم امضا و عرضه این فیلم حضور خواهد داشت.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم «آی آدم‌ها» مستندی ۶۵ دقیقه‌ای است که در راستای معرفی پروژه ساخت و تجهیز بیمارستان فوق تخصصی جراحی اطفال «زنجیره امید» توسط بنی اعتماد ساخته شده است.
امروز پنج‌شنبه ۲ شهریورماه رخشان بنی‌اعتماد همراه با مریم مرعشی علی آبادی مدیرعامل موسسه خیریه زنجیره امید میهمانان ویژه غرفه این موسسه هستند و مراسم امضا و عرضه فیلم «آی آدم‌ها» با حضور کارگردان انجام خواهد شد.
موسسه خیریه زنجیره امید یکی از انجمن‌هایی است که جشنواره فیلم سلامت را در این دوره همراهی می‌کند.
در ایام برگزاری جشنواره مسئولین و کارشناسان مربوطه در غرفه این موسسه به گفت‌وگو با میهمانان و معرفی زنجیره امید خواهند پرداخت.
زنجیره امید از سال ۱۳۸۶ تاکنون در زمینه درمان کودکان زیر ۱۸ سال مبتلا به بیماری‌های قلبی، ارتوپدی و ترمیمی فعالیت می‌کند. حضور تیم‌های فوق تخصصی از فرانسه در ایران و همکاری جراحان برجسته داخلی در انجام جراحی‌های پیچیده برای کودکان نیازمند از جمله ویژگی‌های خدمات زنجیره امید است.
دومین جشنواره فیلم سلامت از دیروز یکم شهریور آغاز و تا پنجم شهریورماه ادامه دارد. علاقمندان می‌توانند از ساعت ١۴ تا ٢٣ به تماشای آثار جشنواره در پردیس سینمایی چارسو بنشینند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *