اولین اثر سینمایی حسین نمازی در تنها رویداد رقابتی بین‌المللی آمریکای شمالی نمایش داده می‌شود

«آپاندیس» در جشنواره فیلم مونترال

«آپاندیس» در جشنواره فیلم مونترال
فیلم «آپاندیس» با بازی امیرعلی دانایی و آنا نعمتی به کارگردانی حسین نمازی در بخش مسابقه چهل‌‌و‌یکمین جشنواره جهانی فیلم مونترال به نمایش درمی‌آید. 

فیلم آپاندیس ساخته حسین نمازی، در نخستین نمایش بین‌المللی خود در بخش مسابقه سینمای جهان جشنواره مونترال به روی پرده می‌رود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، این جشنواره تنها رویداد رده رقابتی بین‌المللی آمریکای شمالی در تقویم فیاف محسوب می‌شود و در دوره‌های گذشته هم با عرضه فیلم‌هایی مثل بچه‌های آسمان، رنگ خدا، باران و سینما نیمکت در بخش اصلی رقابتی نقش به سزایی در معرفی سینمای نوین ایران به مخاطبان جهانی داشته است.
چهل و یکمین جشنواره جهانی فیلم مونترال از ۲ تا ۱۳ شهریور در کشور کانادا برگزار می‌شود.

«آپاندیس» اولین ساخته بلند سینمایی حسین نمازی محسوب می‌شود که تهیه‌کنندکی این فیلم را مقصود جباری بر عهده دارد. فیلم سینمایی «آپاندیس» با بازی امیرعلی دانایی و آنا نعمتی به پخش‌کنندگی بنیاد سینمایی فارابی  پیش از این در بخش «پانورامای سینمای آسیا و کشورهای اسلامی» جشنواره جهانی فیلم فجرحضور داشت و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

آنا نعمتی، امیرعلی دانایی، رضا اکبرپور، پردیس منوچهری، مرجان مومنی، محمدعلی کیانی، مرتضی علی عباس میرزایی، صحرا اسدالهی، سیمون سیمونیان و … در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *