آنا نعمتی در گفتگو با به فیلم نت نیوز اعلام کرد؛

رعایت قوانین ایران برای بازی در فیلمهای خارجی/ ماجرای عدم حضور در فیلم فرانسوی

رعایت قوانین ایران برای بازی در فیلمهای خارجی/ ماجرای عدم حضور در فیلم  فرانسوی
بازیگر فیلم انارهای نارس گفت: برای بازی در فیلم های دیگر کشورها چهارچوب های ایران را رعایت می کنم و اگر پیشنهادی با این شراط باشد حتما بررسی می کنم.

آنا نعمتی در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که بعد از اکران فیلم «انار های نارس» در گروه هنر و تجربه، در جشنواره های مختلف خارجی حضور داشتید، آیا این حضور باعث شد پیشنهادهایی برای بازی در فیلم های خارجی به شما بشود؟ گفت: من به پیشنهادهای خارجی فکر نکردم، بالاخره در سیستم و چهارچوب سینما ایران کار می کنم و این موضوع چیزی نیست که بخواهم برای بازی در فیلم خارجی به آن فکر کنم.

در ایران به «انارهای نارس» کم مهری شد

وی افزود: قبلا پیشنهاداتی بوده ولی براساس اینکه خود آدم می داند که ممکن است شرایطش ایجاد نشود و در چهارچوب نباشد خب قطعا من تمرکزم بر روی این ماجرا نیست، اما خوشحالم که فیلم «انارهای نارس» فیلم های هنر و تجربه بود که هرچند در ایران به آن کم مهری شد ولی در جشنواره های مهم خارجی حضور پر رنگ داشت و مورد تشویق و تقدیر منتقدان فیلم و رسانه هایی مانند هالیوود ریپرتر قرار گرفت.

بازیگر فیلم «انارهای نارس» در پاسخ به این سوال که مانعی برای حضورتان در فیلم های خارجی وجود دارد یا نه؟ گفت: نه اگر فیلمی باشد که چهارچوب آن، چهارچوب درستی باشد و مشکلی از نظر سیستم ایران نباشد خب قطعا اگر پیشنهادی باشد حتما بررسی می کنم.

ماجرای عدم حضور در فیلم فرانسوی

وی افزود: تا الان پیشنهاد ویژه ای نبوده غیر از کاری که در فرانسه چند سال پیش پیشنهاد شد که بخاطر شرایطی بعد از یک سال که جلو می رفتم و حتی از طرف وزارت ارشاد قرار داد من بسته شد اما بخاطر شرایط خانوادگی خودم نتوانستم در این فیلم حضور داشته باشم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0