«آلما» در گروه آزاد اکران می شود

«آلما» در گروه آزاد اکران می شود
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آلما» گفت: فیلم «آلما» را برای اخذ مجوز پروانه نمایش به ارشاد ارایه دادم و در نیمه اول سال در گروه آزاد اکران خواهیم کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، جمال‌گلی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آلما» در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره نمایش فیلم توضیح داد: فیلم سینمایی آلما مراحل فنی را سپری کرده و هم‌اینک آماده نمایش است. نسخه فیلم برای اخذ مجوز دریافت پروانه نمایش به وزارت ارشاد ارایه شد که بعد از دریافت پروانه نمایش تلاش می کنیم تا فیلم را در خردادماه به نمایش بگذاریم .

وی ادامه داد: اکران خصوصی فیلم را نیمه اردیبهشت ماه برگزار خواهیم کرد و فیلم را برای خردادماه در گروه آزاد اکران می کنیم .

گلی درباره عدم حضور عباس مرادیان در ایران گفت: این خبر که ایشان به خارج از کشور عزیمت کرده است صحت دارد اما اینکه برای ادامه فعالیت به شبکه خاصی رفته است یا خیر من هیچ اطلاعی ندارم .

فیلم سینمایی آلما به کارگردانی عباس مرادیان و نویسندگی پیمان عباسی آماده نمایش شده است این فیلم داستان مردی به نام  پیمان است که به خاطر عشقی نافرجام گروه آلما را بعد از 15 سال ترک می کند و با رفتنش باعث فروپاشی گروه آلما می شود .پیمان  بعد از مرگ استاد بیات ( پدر آلما ) به ایران باز می گردد و بعد از برگشت به ایران متوجه می شود که آلما به خاطر مرگ فرزندش در بیمارستان روانی بستری شده است ، او می ماند و عشقی نافرجام و بی نتیجه و وصیت استاد بیات برای برگرداندن آلما به زندگی و …

در این فیلم بازیگرانی چون پژمان بازغی، نازنین فراهانی، کامران تفتی، شقایق فراهانی ، مجید واشقانی، رضا صابری ، مریم سعادت ، امیر متقی، سحر نظام دوست، ضحی گلی ، روشنک عجمیان ، آیدا جعفری، شیوا خسرومهر، ایمان اسماعیل پور و … ایفای نقش می کنند .

بنابراین گزارش، عباس مرادیان کارگردانی سه فیلم سینمایی «مامان بهروز منو زد»، «دلقک ها» و «آلما» در کارنامه خود به ثبت رسانده است. مدتی است خبر مهاجرت او از ایران در شبکه های مجازی منتشر شده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *