ایوبی در جمع خبرنگاران:

آخرین وضعیت پرونده پزشکی کیارستمی و واکنش ایوبی به حرف‌های افخمی

آخرین وضعیت پرونده پزشکی کیارستمی و واکنش ایوبی به حرف‌های افخمی
رئیس سازمان سینمایی آخرین وضعیت پرونده پزشکی عباس کیارستمی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فیلم نت نیوز، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی بعد از پایان جلسه با مدیران کل ارشاد استان‌ها در جمع خبرنگاران فیلم نت و ایلنا در پاسخ به سوالی پیرامون حرف‌های بهروز افخمی در برنامه هفت که مدعی شده بود فیلم ارداتمند نازنین، بهاره، تینا با دستور وی پروانه ساخت گرفته است، گفت: من شدیداً این اظهارات را تکذیب می‌کنم و این حرف‌ها صحت ندارد و اینکه گفته شده که من از دادن پروانه ساخت به این فیلم پشیمان شده‌ام درست نیست.

وی ادامه داد: ما یک شورای پروانه ساخت و پروانه نمایش داریم که آنها تصمیم‌گیرنده نهایی هستند و نظر دادن من و دیده شدن یک فیلم توسط من و یا دیده نشدن آن هیچ تاثیری ندارد. هرچند من هنوز می‌گویم که فیلم ارداتمند نازنین، بهاره، تینا را ندیده‌ام.

ایوبی همچنین در پاسخ به سوال فیلم نت پیرامون آخرین وضعیت پرونده پزشکی عباس کیارستمی گفت: جلساتی درباره این پرونده با همکاری وزارت بهداشت تشکیل شده است و من منتظر برگزاری ادامه جلسات هستیم و حتی شب گذشته نیز با دکتر زالی پیرامون این پرونده دوباره صحبت کردم.

وی افزود: پرونده پزشکی عباس کیارستمی را به صورت جدی تا حصول نتیجه نهایی پیگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان سینمایی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود که تیم شورای پروانه نمایش جدید سخت‌گیر شده‌اند، گفت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد زیرا تاکنون فقط یک جلسه توسط اعضای جدید شورای پروانه نمایش برگزار شده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *