موفقیت‌های ادامه‌دار فرانچایز محبوب

رکورد شکنی The Fate Of The Furious در هفته‌ی اول اکران

رکورد شکنی The Fate Of The Furious در هفته‌ی اول اکران
اکران هشتمین قسمت از مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» از این هفته آغاز شد آغاز و فروش قابل توجهی را رقم زد

فیلم‌نت نیوز؛ طبق تخمین‌ها و پیشبینی‌هایی که روز گذشته از فروش فیلم‌های روی پرده‌ی سینماهای جهان به عمل آمده است، انتظار می‌رود که The Fate Of The Furious مجموع فروش جهانی هفته‌ی اولش را در 65 کشور، به رقم 534/2 میلیون دلار برساند. اگر این پیشبینی درست از آب بیاید، این فیلم رکورد بیشترین فروش هفته‌ی اول اکران را از آن خود خواهد کرد و فیلم‌هایی مثل جنگ‌های ستاره‌ای: نیرو برمی‌خیزد(Star Wars: The Force Awakens) با 529 میلیون، دنیای ژوراسیک(Jurassic World)با 524/9 میلیون و بخش دوم هری پاتر و یادگاران مرگ(Harry Potter and the Deathly Hallows) را پشت سر خواهد گذاشت.

بودجه‌ای که استودیو یونیورسال برای تهیه‌ی این فیلم هزینه کرده رقمی معادل 250 میلیون دلار تخمین زده شده است که با توجه به شروع خوبش در اکران، به احتمال زیاد تا آخر هفته به سود دهی خواهد رسید. در اکران‌های بین‌المللی، The Fate Of The Furious بیشترین فروش را از اکران در کشور چین داشته است که با فروش 65/6 میلیون دلار در روز اول رکورد بیشترین فروش روز اول در چین را شکست. همچنین پیشبینی می‌شود مجموع فروشش در این کشور طی سه روز هم به رقم 192 میلیون دلار برسد که رکورد بیشترین فروش سه روز اول اکران را هم در این کشور خواهد شکست.

The Fate of the Furious با بازی وین دیزل، دوین جانسون، لوداکریس، تایرس گیبسون، جیسون استاتام و شارلیز ترون داستان دام تورتو با بازی وین دیزل را روایت می‌کند که با پشت کردن به خانواده‌اش به شارلیز ترون ملحق می‌شود که ضدقهرمانی تروریست است. فیلم را اف. گَری گِری کارگردانی کرده است که پیش از این مستقیم بیرون کامپتن(Straight Outta Compton) را ساخته بود.

قسمت قبلی سریع و خشمگین یعنی خشمگین 7  با مجموع فروش جهانی بیش از 1 میلیارد و 500 میلیون دلار ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما به حساب می‌آید.

منبع: variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *