جرد لتو :

Suicide Squad باید درجه سنی بزرگسال دریافت می کرد

Suicide Squad باید درجه سنی بزرگسال دریافت می کرد
جرد لتو بازیگر نقش جوکر در فیلمSuicide Squad، انتقادهایی به درجه سنی در نظر گرفته شده برای فیلم و حذف برخی صحنه ها که او حضور داشته، بیان کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، جرد لتو بازیگر نقش « جوکر » در فیلم « جوخه انتحار » در مورد درجه سنی که از نظر او برای این فیلم باید در نظر گرفته می شد، گفت :

“من همیشه آرزو داشتم که فیلم درجه سنی بزرگسال را دریافت می‌کرد. به نظر من اگر فیلمی ابرقهرمانی مستحق دریافت درجه سنی بزرگسال باشد، آن فیلم، باید فیلمی درباره ضدقهرمان‌ها باشد.

من فکر می‌کنم در هر صحنه تمام تلاش خود را برای به تصویر کشیدن جوکر انجام دادم و فکر می‌کنم دلیل این مسئله دیوانگی بیش از حد جوکر است. احساس می‌کنم به قدری صحنه از جوکر گرفته شد که می‌شد یک فیلم کاملا مستقل بر اساس این شخصیت ساخت. اگر من فردا بمیرم،‌ امکان این وجود دارد که استودیو سازنده فیلم، این صحنه‌ها را پخش کند.

من از شما سوال می‌کنم، آیا صحنه‌ای باقی مانده که از جوکر حذف نشده باشد؟ صحنه‌های بسیار زیادی از جوکر از فیلم حذف شده است که من حتی نمی‌توانم شروع کنم! من فکر می‌کنم با شخصیت جوکر ما خیلی از آزمایشات را در هنگام فیلم‌برداری انجام دادیم و بسیار شخصیت او را بررسی کردیم. صحنه‌هایی بسیاری از این شخصیت وجود دارد که در نسخه نهایی فیلم وجود ندارد.”

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *