نتیجه‌ی جدول فروش فیلم‌ها از 3 تا 10جولای

«مرد عنکبوتی» در صدر جدول فروش جهانی

«مرد عنکبوتی» در صدر جدول فروش جهانی
بر طبق پیش‌بینی کمپانی سازنده‌ی فیلم ابرقهرمانی «مر عنکبوتی: بازگشت به خانه» در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت.

فیلم‌نت نیوز: فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) همانطور که انتظار می‌رفت با استقبال بالای مخاطبان فیلم‌های ابرقهرمانی فروش بالایی در گیشه رقم زد. تنها سه روز از اکران این فیلم در سینماهای آمریکا می‌گذرد و توانسته در این مدت کوتاه 117 میلیون دلار فروش داخلی داشته باشد.

انیمیشن من نفرت‌انگیز 3 (Despicable Me 3) که هفته‌ی دوم فروش خود را سپری می‌کند هنوز طرفداران زیادی دارد و با 33 میلیون دلار فروش در این هفته، فروش کلی خود را به 149 میلیون دلار رسانده است.

فیلم اکشن، سرعت و ماشین سواری بیبی راننده (Baby Driver) که هم‌زمان با من نفرت‌انگیز اکران شد هم هنوز با استقبال خوب طرفداران فیلم‌های اکشن روبه‌رو است و با 7/12 میلیون دلار فروش در هفته‌ی دوم در ردیف سوم باکس‌ آفیس قرار دارد.

شش هفته از اکران زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) در سینماهای آمریکا و جهان می‌گذرد و این فیلم ابر قهرمانی همچنان در بین پنج فیلم پرفروش قرار دارد. «زن شگفت‌انگیز» این هفته با 10 میلیون دلار فروش برای دومین هفته‌ی متوالی جایگاه چهارم جدول فروش هفتگی را حفظ کرده است.

تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه ( Transformers: The Last Knight)  در هفته‌ی سوم اکران با 30/6 میلیون دلار فروش فروش کل خود را به 119 میلیارد دلار رساند و جایگاه پنجم باکس آفیس را برای خود نگه داشت.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *