خرابکاری‌های اسکار 2017 ادامه دارد

اشتباه در بخش یادبود درگذشتگان

اشتباه در بخش یادبود درگذشتگان
هنوز چند ساعت از مراسم 89 امین دوره‌ی اسکار و اتفاق عجیب اعلام نام بهترین فیلم امسال نگذشته که اشتباه دیگری از این مراسم برملا شده است.

مراسم اهدای جوایز اسکار امسال در حالی صبح امروز به کار خود پایان داد که اشتباه در اعلام نام برنده‌ی بهترین فیلم امسال حسابی خبرساز شد و عذرخواهی جیمی کیمل مجری این مراسم را در پی داشت. اما ظاهراً اشتباهات اسکار امسال در این ماجرا خلاصه نمی‌شود. در جایی از بخش یادبود در گذشتگان این دوره از مراسم نام جنت پترسون طراح لباسی که 4 بار هم نامزد اسکار شده بود به عنوان یکی از هنرمندان درگذشته‌ی امسال معرفی شد،‌ اما تصویری که به همراه نام او روی صفحه‌ی نمایش پخش کردند متعلق بود به جن چپمن، تهیه کننده‌ی استرالیایی که در حال حاضر صحیح و سالم است و زندگی‌اش را می‌کند. این دو در فیلم پیانو ساخته‌ی جین کمپیون با یکدیگر همکاری کرده بودند و در برخی از منابع تصویری و سایت‌ها، عکس جن چپمن را با نام حنت پترسون منتشر کرده‌اند و برای همین دست اندرکاران ساخت ویدیوی یادبود به اشتباه افتاده اند.

چپمن به تازگی در ساخت فیلم‌هایی چون بابادوک و دختر مشارکت داشته است. در حالی که پترسون در 21 اکتبر 2016 در سن 60 سالگی از دنیا رفت. وی علاوه بر نامزدی اسکار برای فیلم پیانو، در سال 1996 برای فیلم تصویر یک بانو(The Portrait of a Lady) و در سال 1998 برای فیلم اسکار و لوسیندا(Oscar and Lucinda) و در سال 2010 هم برای ستاره‌ی فروزان (Bright Star)  نامزد اسکار شده بود.

منبع: thewrap

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0
برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *