مصاحبه جالب دیکاپریو در مورد فیلم The Revenant +عکس های فیلم

مصاحبه جالب دیکاپریو در مورد فیلم The Revenant +عکس های فیلم
مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب 2016 به پایان رسید.فیلم «بازگشته» با دریافت جوایز بهترین فیلم درام، بهترین کارگردان و بهترین بازیگر مرد درام موفق‌ترین اثر سال شد.

به گزارش فیلم نت، در کارنامه ی کاری لئوناردو دیکاپریو تعدادی از کارهای شاخص دیده می شود که در انتهایشان، از لحاظ داستان فیلم، اتفاقهای خوبی برای دیکاپریو نمی افتد. مثلا در فیلم تایتانیک، می میرد. در فیلم جدا مانده، می میرد. در فیلم جانگوی آزاد شده، می میرد. اما حالا نوبت به فیلم بازگشته (The Revenant ) رسیده که بر عکس فیلمهای اشاره شده، دیکاپریو بر اساس یک سری اتفاقات تا مرز مردن پیش می رود اما زنده می ماند و بسیار جالب انتقام خودش را از مسببین این وقایع می گیرد.

تقریبا تمام علاقمندان به سینما در مصاحبه های مختلف از عوامل فیلم بازگشته، جملاتی را در تایید سختی کار در این فیلم و شرایطی که در آن کار فیلمبرداری انجام شده است، دیده اند. حالا در ادامه مصاحبه ی جالب و متفاوتی را که با دیکاپریو درباره ی فیلم بازگشته انجام شده است را بخوانید.

دیکاپریو در مورد شرایط سخت فیلمبرداری می گوید: شرایط بسیار سخت بود. خصوصا که برای تصویربرداری بیشتر صحنه ها، اعضای گروه باید در ارتفاعات کار می کردند و همین موضوع سختی کار را چند برابر می کرد.

او در پاسخ به این سوال که به چه علتی به سوی نقش Hugh Glass در این فیلم کشیده شد و این نقش را بازی کرد،این گونه پاسخ داد : ابتدا که داستان این شخصیت را خواندم و دیدم که چگونه برای زنده ماندن تلاش کرد و بعد از اینکه طی حمله یک خرس بزرگ مجروح شد، چگونه به صورت سینه خیز، مایلها حرکت کرد تا خودش را به شهری رساند، برایم جالب بود. شاید در ابتدا این داستان خیلی جذاب به نظر نرسد، اما وقتی اینیاریتو ( کارگردان فیلم) آن را باز پروری کرد، بسیار جذاب شد.

از او سوال شد،وقتی که سرما، خشونت، سختی و … را دیدید،چه حسی برای شما داشت؟ او در پاسخ می گوید : واقعا حضور در این فیلم، هر روزش سخت بود و میتوانم بگویم، سخت ترین کاری بود که تا به امروز بازی کرده ام.

او در پاسخ به این سوال که بدترین مشکلش در هنگام ساخت این فیلم چه بوده، اینگونه گفت : سخت ترین کار برای من این بود که در سرمای هوا باید وارد رودخانه می شدم و دوباره از آن خارج می شدم. ضمن اینکه پوست خرسی هم که به تن من بود، بعد از اینکه خیس میشد بسیار سنگین تر از قبل می شد که همین سختی کار را چند برابر می کرد.

dicaprio2

اما آماده کردن او بعد از هر بار خیس شدن در رودخانه هم جالب است. او اینگونه به این موضوع اشاره کرد که : هر بار که از رودخانه بیرون می آمدم با دستگاه خاصی مرا خشک و گرم می کردند تا برای برداشتهای دیگر آماده شوم و این کار برای 9 ماه تکرار می شد.

اما نکته ی جالب در مورد برداشت زیاد صحنه هاست که او گفت : الخاندرو همیشه دوست داشت که با نور طبیعی فیلم برداری صورت بگیرد، بنابراین در چنین کارهایی تمام عوامل فیلم باید مثل چرخ دنده های ساعت با هم هماهنگ عمل کنند تا بیشتری استفاده از نور طبیعی محیط را داشته باشند.

ff_leo-gallery-91-1024x768

محیط برفی در این فیلم بسیار پر رنگ است، اما همین موضوع هم مشکلاتی را به بار می آورده است. دیکاپریو می گوید: گاهی دمای هوا به 40 درجه زیر صفر می رسید و همین باعث از کار افتادن بسیار از دستگاه هایمان می شد و گاهی به خاطر تغییرات فصلی، حجم انبوهی از برفها ظرف مدت کوتاهی آب می شدند و حالا این حجم آب مشکلات جدید را به وجود می آورد.

ff_leo-gallery-21-1024x768

اما با تمام این مشکلات، حاصل کار دیکاپریو بعنوان بازیگر و الخاندرو گونسالس اینیاریتو بعنوان کارگردان،بسیار خوب از آب درآمد که در مراسم گلدن گلوب 2016 هم بسیار ی از جوایز را این فیلم درو کرد. مثل بهترین بازیگری، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم. حالا باید منتظر ماند و دید که در نهایت آیا جوایز اسکار هم نصیب این فیلم می شود یا نه.

در ادامه تریلر این فیلم را هم می توانید ببینید:

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *