ایموجی‌ها در گوشی‌های هوشمند چگونه زندگی می‌کنند

تیزر انیمیشن «ایموجی» را با زیرنویس فارسی ببینید

تیز انیمیشن ایموجی‌  (The Emoji Movie) دنیای پر رمز و راز و در عین حال زنده و پویای نسل هوشمند موبایل است.

فیلم‌نت نیوز، شخصیت‌های داستان ایموجی‌ ها (شکلک ها) یا چهره‌های یک نفرافزار پیام‌رسان هستند که در انتظار انتخاب شدن و استفاده شدن در موبایل به‌دست کاربرشان هستند. بیشتر ایموجی‌ها بیانگر تنها یک حالت از چندصد حالت صورت هستند، به جز جین که یک ایموجی با چند حس است. جین در حقیقت بیشتر از یک کاربرد دارد اما خودش هم نمی‌داند. او به کمک چند ایموجی دیگر به دنیای نرم‌افزار‌های موبایل سفر می‌کند تا راز ساخته شدنش را پیدا کند.

انیمیشن ایموجی‌ (The Emoji Movie) با حال و هوای (Inside Out)

حال و هوای انیمیشن ایموجی‌ ها در ابتدا شبیه به انیمیشن پشت و رو (Inside Out) است که هماهنگی و کنش‌های چند عنصر داخل یک مجموعه را نشان می‌دهد، رفتارهایی که در نهایت منجر به یک حرکت یا واکنش بیرونی می‌شوند. اما در میانه‌های راه ایموجی‌ ها وارد فضای خیالی و دیجیتال موبایل می‌شود و با رمز و کدهایی سر و کار داریم که هر یک برای انجام تنها یک وظیفه ساخته شده‌اند. حال و هوای این ایموجی ها اما آنقدر واقعی به نظر می رسد که بیننده خیلی زود فراموش می‌کند به دنیای گوشی‌های هوشمند وارد شده و هر کدام از ایموجی ها تبدیل به شخصیتی دوست‌داشتنی می‌شوند که می‌توان با فراز و فرود داستان با آن‌ها همراه شد.

نقطه قوت انیمیشن ایموجی ها که با همکاری مشترک کمپانی کلمبیا و سونی پیکچر  ساخته شده است،  انتخاب صداپیشه‌ها و هنر مجذوب‌کننده  آنهاست.
در این انیمیشن تی جی میلر صداپیشه انیمیشن‌هایی مثل یوگی خرسه (YOGI BEAR) و عصر یخبندان: ماموت کریسمس (Ice Age: A Mammoth Christmas)، جیمز کوردن، پاتریک استوارت (بازیگر شناخته شده سری فیلم‌های مردان ایکس X-Men )  و چند صداپیشه دیگر همکاری داشتند.
انیمیشن ایموجی ها (شکلک‌ها) به گفته سازندگانش بر اهمیت صداقت تاکید دارد  و علاوه بر این پیام اخلاقی می‌خواهد توجه تماشاگران بزگ و کوچکش را به  کار تیمی جلب کند  که منجر به اتفاق‌های خوشایند می‌شود.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *