داستان ساخته شدن عروسکی شیطانی

اولین تیزر «آنابل: آفرینش» را با زیرنویس فارسی ببینید

اولین تیزر «آنابل: آفرینش» را با زیرنویس فارسی ببینید
«آنابل: آفرینش» ادامه‌ی داستان عروسک شیطانی هالیوود است که به تهیه‌کنندگی مشهورترین کارگردان حال حاضر هالیوود ساخته شده است. این فیلم ژانر وحشت در 11 آگوست 2017 (20مرداد) اکران عمومی خود را آغاز می‌کند.

 

فیلم‌نت نیوز: اکران موفق  و استقبال از فیلم آنابل (Annabelle)، سازندگان را بر آن داشت تا بعد از گذشت سه سال تصمیم بگیرند قسمت دوم این فیلم را بسازند. این قسمت، آنابل: آفرینش (Annabelle: Creation) نام دارد و درواقع بازگشت به گذشته و چگونگی به‌وجود آمدن عروسک «آنابل» است. ساخت قسمت دوم یک فیلم‌، به ویژه آن دسته فیلم‌ها که قسمت دوم‌شان فلاش بک به گذشته و دیدن چگونگی شکل گرفتن شخصیت‌ها است، در فیلم‌ها و انیمیشن‌های هالیوود سابقه‌‌ای در حدود دو دهه دارد؛ اما آمار فروش گیشه نشان می‌دهد انیمیشن‌ها در این زمینه موفق‌تر عمل کرده‌اند.

فیلم آنابل: آفرینش هم از این قاعده مستثنی نیست. در فیلم‌نامه‌ی نسخه‌ی جدید همه‌ی موارد کلیشه‌ای فیلم‌های ژانر وحشت استفاده شده است، مهمانان تازه وارد، اتاق ممنوعه، پرسه زدن روح شیطانی، استفاده از کتاب مقدس برای نبرد با شیطان و مواردی از این دست، با این وجود نظر  منتقدان این است که اکران فیلم در 11 آگوست 2017 (20 مرداد) به دلیل نوع نگاه کارگردان به این اِلمان‌ها می‌تواند موفقیت‌آمیز باشد. نکنه‌ی مهمتر حضور جیمز وان، خالق مجموعه فیلم‌های اره (Saw) و احضار (The Conjuring) ، به عنوان تهیه کننده در کنار این پروژه است.

قسمت اول آنابل در اکتبر 2014 اکران شد و توانست فروشی در حدود 10برابر بودجه‌‌ی ساخت داشته باشد. جیمز وان در این قسمت هم یکی از تهیه‌کنندگان فیلم بود.

 

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *