خبرهای جدید از اقتباس سینمایی «دامبو»

همکاری دوباره‌ی دنی دویتو و تیم برتون

همکاری دوباره‌ی دنی دویتو و تیم برتون
دنی دویتو که پیش از این در فیلم‌های «بتمن باز می‌گردد» و «ماهی بزرگ» تیم برتون بازی کرده بود احتمالاً در «دامبو» جدیدترین فیلم برتون هم حضور خواهد داشت.

فیلم‌نت نیوز: احتمال دارد تیم برتون در تازه‌ترین فیلمش دامبو که نسخه‌ی فیلم زنده‌ای است از انیمیشن قدیمی دیزنی، مجدداً با دنی دویتو همکاری کند. دویتو در حال حاضر مشغول مذاکرات با سازندگان فیلم است. علاوه بر دویتو، یکی دیگر از بازیگران همیشگی برتون یعنی اوا گرین هم قرار است به پروژه ملحق شود. دنی دویتو به احتمال زیاد نقش دویچی، مالک یک سیرک کوچک را بازی خواهد کرد که شخصیت منفی ماجرا وندیمیر، سیرکش را از چنگش در می‌آورد. مدتی پیش اعلام شده بود که تام هنکس قرار است نقش وندیمیر را ایفا کند اما ممکن است او هم مثل ویل اسمیت و کریس پاین که بازی در این فیلم را نپذیرفتند، از حضور در دامبو صرف نظر کند.

 از آخرین باری که تیم برتون و دنی دویتو با یکدیگر همکاری کردند 14 سال می‌گذرد. در دومین همکاریشان که ماهی بزرگ بود، دویتو نقش یک گرگ‌نما را بازی می‌کرد که از هنرمندان سیرک هم بود. او بازیگری است که توانایی ایفای نقش شومن‌های کاریزماتیک را دارد و برای همین به احتمال زیاد گزینه‌ی خوبی برای دامبو به حساب می‌آید. او در گذشته حس و حال جادویی خوبی به فیلم‌های برتون اضافه کرده بود و شاید اینجا هم بتواند آن را عملیاتی کند. اما همکاری این دو در بتمن بازمی‌گردد به نتیجه‌ی به مراتب بهتری منجر شده بود. او در این فیلم نقش پنگوئن، یکی از دشمن‌های معروف بتمن را ایفا می‌کرد و همزمان بامزه بود و هیولا صفت. اجرای او در نقش پنگوئن یکی از بهترین و همدلی برانگیزترین بازی‌ها در فیلم‌های برتون بود و برای همین دیدن همکاری مجدد این دو می‌تواند جذاب باشد.

با توجه به اینکه انیمیشن اصلی دیزنی خیلی طولانی نیست،‌باید انتظار اضافه شدن مؤلفه‌‌های جدید زیادی را به نسخه‌ی فیلم زنده‌ی آن داشته باشیم تا زمانش به نزدیک دو ساعت برسد. هنوز تاریخ مشخصی برای شروع فیلمبرداری دامبو اعلام نشده است.

منبع: slashfilm

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *