قسمت سوم «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» تا سال 2019 نخواهد آمد

اژدها تا سه سال دیگر می‌آید

اژدها تا سه سال دیگر می‌آید
کمپانی یونیورسال تاریخ اکران سومین قسمت از «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» را تا سه سال ديگر عقب انداخت و علاقه‌مندان این انیمیشن باید براي تماشاي قسمتي بعدي اين انيميشن موفق چند سال ديگر صبر كنند.

 

 

فیلم‌نت نیوز؛ چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم (How to Train Your Dragon) از انیمیشن‌های موفق دریم ورکز است. انیمیشنی که در سال 2010 اکران و در دو رشته‌ی بهترین انیمیشن و بهترین موسیقی متن نامزد دریافت اسکار شد. دو سال بعد از آن دریم ورکز در سال 2014 قسمت دوم این انیمیشن را ساخت و روانه‌ی پرده‌ی سینما کرد. در فاصله‌ی این چهار سال آثار دیگری به صورت فیلم کوتاه یا سریال بر اساس ماجراهای هیکاپ و اژدهایش ساخته شد. حالا قسمت سوم این مجموعه که طبق خبرهای قبلی قرار بود می 2018 اکران شود، به اول مارس 2019 موکول شده است. یعنی زمانی که چند فیلم بلاک باستر دیگر مانند کاپیتان مارول (Captain Marvel) و گودزیلا 2 (Godzilla) قرار است روی پرده بیایند.

این سومین باری است که اکران قسمت سوم  چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم به تاخیر می‌افتد. قبل از این قرار بود تابستان 2016 اکران شود، ولی اعلام شد تا سال 2017 به تعویق افتاده است. بعد از آن هم دوباره تاریخ اکرانش تغییر کرد و زمان جدید برای آن سال 2018 تعیین شد.

دین دبلوا، نویسنده و کارگردان این انیمیشن درباره‌ی داستان قسمت سوم می‌گوید:‌ «این قسمت نقطه‌ی اوج روند بلوغ شخصیت هیکاپ به حساب می‌آید. هم او و هم اژدهایش تبدیل به افراد سرشناسی در قبیله‌هایشان شده‌اند. دو شخصیت داریم که هر کدام ‌سعی دارند تصمیمات درستی به نفع مردمشان بگیرند و به همین دلیل در این قسمت داستان چالشی خواهیم داشت. می‌خواهیم داستان را جایی ببریم که ماجرای کتاب‌های این مجموعه آغاز می‌شود. یعنی جایی که هیکاپ تبدیل به یک بزرگسال شده و زمانی را به یاد می‌آورد که با اژدهایان تعامل داشتند و این سؤال را ایجاد می‌کنیم که چه اتفاقی افتاد که اژدهاها رفته‌اند.»

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم نام مجموعه کتاب دوازده جلدی برای کودکان است که از سال 2003 تا 2015 به وسیله‌ی کرسیدا کوول نوشته و چاپ شد. در سال 2010 کریس سندرز و دین دبلوا انیمیشنی بر اساس این کتاب‌ها ساختند که داستانش درباره‌ی پسر نوجوانی به نام هیکاپ بود که سعی می‌کرد جایگاهش را به عنوان یک وایکینگ شجاع مقابل پدرش تثبیت کند. لازمه‌ی این کار هم یادگیری توانایی مقابله با اژدهاهایی بود که هر از گاهی به دهکده‌شان حمله می‌‌کردند. اما تلاش‌های هیکاپ منجر به کشف رازهایی می‌شود که بر خلاف تمام عقاید قبلی او است.

منبع: slashfilm

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *