نتیجه‌ی جدول فروش فیلم‌ها از 26 ژوئن تا 2 جولای

«من نفرت‌انگیز 3» فاتح باکس آفیس هفتگی

«من نفرت‌انگیز 3» فاتح باکس آفیس هفتگی
انیمیشن «من نفرت‌انگیز 3» (Despicable Me 3) در سومین روز اکرانش توانست صدر‌نشین جدول باکس آفیس شود و رکورد انیمیشن قبل از خود، «ماشین‌ها 3» (cars3)را با اختلاف 20 میلیون دلار بشکند.

بازهم طبق روال جدول‌های باکس آفیس گذشته، استقبال مخاطبان سینما از انیمیشن، این فانتزی تازه وارد را صدر نشین جدول فروش هفتگی کرد. انیمیشن من نفرت‌انگیز 3 (Despicable Me 3) که تنها چهار روز از اکرانش می‌گذرد توانست فروشی معادل 75/4  میلیون دلار در گیشه داشته باشد. و با اختلافی در حدود 20 میلیون دلار رکورد ماشین‌ها 3 (car 3) را بشکند. استیو کارل همچون دو نسخه‌ی قبل صداپیشه‌ی گرو، قهرمان داستان است و جولیا اندروز ستاره‌ی دهه‌ی 60 هالیوود صداپیشه‌گی مادر او را بر عهده دارد.

طرفداران فیلم‌های اکشن، سرعت و ماشین سواری فیلم بیبی راننده (Baby Driver) را با فروش 30 میلیون دلاری در رده‌ی دوم جدول باکس آفیس قرار دادند. در این فیلم اکشن ماجرایی راننده‌‌ای نوجوان با بازی انسل الگورت برای خلاف‌کاری حرفه‌ای با بازی کوین اسپیسی کار می‌کند.

تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight) در هفته‌ی دوم اکران از صدر جدول فروش به رده‌ی سوم رفت و با فروش 17 میلیون دلاری توانست فروش کلی خود را به 102 میلیون دلار برساند.

پنج هفته از اکران زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) در سینماهای آمریکا و جهان می‌گذرد و این فیلم ابر قهرمانی همچنان در بین پنج فیلم پرفروش قرار دارد. «زن شگفت‌انگیز» با فروش کل 6/346 میلیون دلار در ردیف چهارم این جدول است.

انیمیشن «ماشین‌ها 3» (Cars 3) هفته‌ی سوم اکرانش را پشت سر گذاشت و با فروش 9 میلیون دلاری، فروش کلی خود را به 7/120 میلیون دلار رساند و همچنان در بین فیلم‌های پر فروش باکس آفیس ماند.

منبع: BoxOfficeMogo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *