10 جمله جالب از برندگان اسکار که هنگام دریافت تندیس اسکار بیان کردند

10 جمله جالب از برندگان اسکار که هنگام دریافت تندیس اسکار بیان کردند
در طول سالهایی که مراسم اسکار برگزار شده است، معمولا برندگان اسکار جملات جالبی را بیان کرده اند که مرور برخی از این جملات خالی از لطف نیست.

به کزارش فیلم نت نیوز، در طول تاریخ برگزاری مراسم اسکار، هنرمندان مختلفی که توانستند برنده ی این جایزه ی معتبر سینمایی شوند، هنگامی که برای دریافت جایزه ی خود به روی استیج رفتند، بعضا جملات جالبی را مطرح کردند. در اینجا به 10 جمله ی جالب که برندگان اسکار در سالهای مختلف به زبان آورده اند اشاره می کنیم:

  1. در سال 2012 وقتی نام مریل استریپ بعنوان بهترین بازیگر زن اعلام شد، او به روی صحنه رفت و چنین جمله ای را گفت : وقتی نام من را بعنوان برنده اعلام کردند، احساسی از درون به من گفت که الان نیمی از جمعیت کشور آمریکا فریاد زدند: وای … باز هم مریل استریپ…. اما به هر حال ممنونم….
  2. وقتی کریستوفر پلامر در سال 2012 بعنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد اعلام شد، به روی صحنه رفت و وقتی تندیس اسکار را به دست گرفت، خطاب به این تندیس گفت : عزیزم…. تو تنها دو سال از من بزرگتری… پس تمام این سالها کجا بودی؟
  3. در سال 1998 وقتی نام رابین ویلیامز بعنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد اعلام شد، به روی صحنه رفت و بعد از دریافت تندیس اسکار گفت : در اینجا میخواهم از پدرم تشکر کنم. چون وقتی که سالها پیش به او گفتم که قصد ورود به دنیای سینما و بازیگری را دارم بسیار تشویقم کرد اما به من گفت که حتما یک شغل پشتیبان هم برای خودم انتخاب کنم. مثلا جوشکاری…..
  4. کیم بسینگر در سال 1997 بعنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن انتخاب شد. وقتی به روی صحنه رفت، گفت : من میخواهم از تمام کسانی که در طول زندگی ام به هر شکلی با آنها ملاقاتی داشته ام، تشکر کنم…..
  5. جیمز کامرون وقتی در سال 1997 جایزه ی بهترین کارگردانی را گرفت، به روی صحنه رفت و دیالوگی را که دی کاپریو در فیلم تایتانیک گفته بود را بلند فریاد زد : من پادشاه جهانم…..
  6. بنیکو دل تورو در سال 2000 برنده ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. روی صحنه رفت و گفت : من برنده شدم، از خوشحالی جیغ کشیدم و کمی هم به هوا پریدم. اما خب… فردا باز باید به سر کارم برگردم و دوباره از نو تلاش کنم….
  7. در سال 2007 کلینت ایستوود برنده ی اسکار بهترین کارگردانی شد. وقتی به روی صحنه رفت، جمله ی جالبی گفت : در طول تاریخ سینما ، فیلمهای خوبی ساخته شده اند و موفق به دریافت جایزه هم شدند و فیلمهای بسیار خوبی هم ساخته شده اند که جایزه نگرفته اند… مهم نیست. شما تلاش کنید و بهترین کاری را که می توانید انجام دهید.
  8. استیون اسپیلبرگ در سال 1998 برنده ی اسکار بهترین کارگردانی شد. او وقتی به روی صحنه رفت، گفت : آیا به من اجازه می دهید که بگم واقعا دلم میخواست برنده ی این جایزه بشم؟ واقعا عالی و فوق العاده است.
  9. هیلاری سوانک در سال 2004 برنده ی اسکار بهترین بازیگر زن شد. او روی صحنه رفت و گفت : من دختری از تریلر پارک هستم که رویایی داشتم. اما هرگز فکر نمیکردم که روزی این رویا به حقیقت بپیوندد…
  10. شرلی مک لین در سال 1984 برنده ی اسکار بهترین بازیگر زن شد و بعد از دریافت جایزه اش گفت : خداوند به همه ی ما پتانسیلی داده که هر چیزی را که فکر میکنیم لیاقتش را داریم، می توانیم ممکن کنیم. و من لیاقت این اسکار را داشتم.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *