گیشه چین زیر سایه فیلم جکی چان

گیشه چین زیر سایه فیلم جکی چان
جدیدترین فیلم جکی چان بعد از چهار روز اکران گسترده در سینماهای چین به فروشی برابر با 60 میلیون دلار دست یافت

به گزارش فیلم نت نیوز، اکشن کمدی (Skiptrace) جدیدترین فیلم جکی چان بعد از چهار روز اکران گسترده در سینماهای چین به فروشی برابر با 60 میلیون دلار دست یافت و با پیشی گرفتن از سایر رقبای خود از جمله «افسانه تارزان» و انیمیشن ژاپنی «نوبیتا و تولد ژاپن» به پرفروش‌ترین فیلم گیشه چین در یک هفته گذشته تبدیل شد.

افتتاحیه خیره‌کننده Skiptrace به کارگردانی رنی هارلین سازنده فیلم‌های «جان‌سخت 2» و «کابوس در خیابان الم 4» ثابت کرد جکی چان بازیگر 62 ساله هنگ‌کنگی همچنان ستاره‌ای است که حضورش تضمین‌کننده موفقیت گیشه فیلم‌ها است.

به گزارش ورایتی، اکشن کمدی Skiptrace که از پنج‌شنبه گذشته (21 ژوییه) در سینماهای چین روی پرده رفته در نخستین روز افتتاحیه خود 14.7 میلیون دلار فروخته و از جمعه تا یک‌شنبه نیز 44 میلیون دلار به کل فروش افتتاحیه خود در گیشه چین اضافه کرده است. «ردزنی» روایتگر ماجرای یک کارآگاه هنگ‌کنگی است که در نبرد علیه یک تبهکار بدنام چینی با یک قمارباز امریکایی متحد می‌شود.

فروش سه روزه جدیدترین فیلم جکی چان تنها حدود یک میلیون با کل فروش افتتاحیه «افسانه تارزان» در باکس آفیس جهانی تفاوت داشته است. جدیدترین ساخته دیوید ییتز که در ژانر اکشن ماجراجویی با بازی مارگوت رابی، ساموئل ال جکسن و الکساندر اسکارسگارد روی پرده رفته است، در سه روز گذشته 44.7 میلیون دلار در سینماهای سراسر دنیا فروخت و عنوان پرفروش‌ترین فیلم باکس آفیس جهانی را از آن خود کرد.

فروش «افسانه تارزان» بعد از شش روز نمایش در سینماهای چین به 22.5 میلیون دلار رسید که بعد از «ردزنی» رکورد دومین فیلم پرفروش گیشه چین در یک هفته گذشته را از آن خود کرد. رتبه سوم هم به انیمیشن ژاپنی «دورائمون: نوبیتا و تولد ژاپن» رسید که در سه روز نخست اکران خود به فروش قابل قبولی برابر با 8.14 میلیون دلار دست یافت.

Skiptrace-Movie-Poster

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *