گزارشی متفاوت از بازیگران تنها در خانه

گزارشی متفاوت از بازیگران تنها در خانه
همیشه خبر دار شدن از شخصیتهای نوستالژیکی که خاطرات زیادی با آنها داشته ایم، برای علاقمندان به سینما جذاب است.

به گزارش فیلم نت، سری فیلمهای تنها در خانه که شاید در نگاه اول برای کودکان مناسب به نظر می رسیدند، حالا به شهرت جهانی دست یافتند و از اقشار مختلف علاقمندان فراوانی پیدا کردند. اما در این مطلب می خواهیم به بازیگران تنها در خانه 1 و 2 بپردازیم که الان چه می کنند و مشغول چه فعالیتی هستند:

1 – Macaulay Culkin

او بخاطر ایفای نقش اصلی در سری تنها در خانه 1 و 2 بسیار مشهور و محبوب شد.اما شاید بتوان گفت که اوج موفقیتش را زمانی به دست آورد که پس از شرلی تمپل، عنوان موفق ترین بازیگر کودک را به دست آورد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید او از سن 4 سالگی کار بازیگری را شروع کرد. او در میانه ی دهه 90 از عرصه ی بازیگری دور شد و بعد از تقریبا 10 سال دوری در سال 2000 به تئاتر و در سال 2003 به سینما برگشت. اما به جرات می توان گفت که هیچ کاه مثل دوران نوجوانی، نتوانست موفق شود. اما به تازگی در برنامه ی “The Jim Gaffigan Show” حضور داشته است.

home-alone-kid

2 – Joe Pesci

او هم در عرصه ی بازیگری و هم در خوانندگی حضور داشته است و البته بیشتر به خاطر حضور در فیلمهای گانگستری شناخته می شود. اولین حضور او در یک فیلم سینمایی مربوط به فیلم گاو خشمگین است.در سال 99 اعلام کرد که دیگر فیلم بازی نخواهد کرد اما در سال 2005 مجددا در فیلمی به کارگردانی رابرت دنیرو بازی کرد.او در فیلمهای تنها در خانه 1 و 2 نقش یکی از دزدهایی را بازی کرد. که قصد سرقت از منزل را داشتند او اخیرا در یک انیمیشن روسی، به جای یکی از شخصیتها حرف زده است.

Joe-Pesci

3 – Daniel Stern

او را می توان بعنوان یک بازیگر سینما و تلویزیون شناخت. اما نکته ی جالب اینجاست که حتی کارگردانی هم در پرونده ی کاری او دیده می شود. او علاوه بر نقش آفرینی در تنها درخانه 1 و 2 در آثار دیگری مثل اوضاع خیلی بد، سه روز آینده،هانا و خواهرش و … حضور داشته است. در حال حاضر هم در سریالی به نام منهتن حضور دارد.

Daniel-Stern

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *